سرویس Playstation Network رکورد جدیدی به ثبت رساند

سرویس Playstation Network رکورد جدیدی به ثبت رساند

حاتم حیدری حاتم حیدری
3 ماه و 10 روز پیش

سرویس Playstation Network یا به قولی PSN در این سال‌ها رشد قابل توجهی داشته‌است. به طوری‌ که تقریبا به یکی از ستون‌های مهم زیرساخت سونی و از اعضای حیاتی پلی استیشن بدل شده‌است. در واقع در ماه دسامبر گذشته آن‌ها موفق‌ترین عملکرد را از حیث داشتن بیشترین کاربر فعال همزمان تجربه کردند.

سونی در کنفرانس خبری CES 2024 اعلام کرد که سرویس Playstation Network در دسامبر میزبان بیش از 132 میلیون کاربرفعال بوده است. این میزان بیشترین امار ماهیانه‌ای است که این شبکه تجربه کرده‌. رکورد قبلی‌اش هم در دسامبر سال گذشته با 112 میلیون کاربر بوده‌است. این در حالی است که تا ژوئن همان سال قبل کاربران این شبکه 108 میلیون نفر بوده‌اند.

سرویس PSN درواقع مرکز جامع تمام فعالیت‌ها و تجربه‌های آنلاین از طریق پلتفرم پلی استیشن است، درواقع برای استفاده از خدمات مختلف کنسول‌های پلی استیشن از جمله PS Store, PS now و PS plus نیاز به داشتن یک اکانت در این شبکه خواهید داشت. (لازم به ذکر است که به محض روشن کردن کنسول سیستم عامل از همان ابتدا از شما درخواست وارد کردن اطلاعات اکانت خود در این شبکه یا در صورت نداشتن، ساخت یک اکانت پلی استیشن را خواستار است.)

همچنین اخبار قبلی از علاقه سونی به فعال کردن این شبکه روی کامپیوتر‌های شخصی به منظور پشتیبانی از عناوین پورت شده انحصاری پلی استیشن روی این پلتفرم خبر می‌دهد که اگر حقیقت داشته باشد سرویس PSN از موج زیادی از کاربران جدید لذت خواهد برد.

برچسب ها: پلی استیشن پلاس, پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.