کاربران پلی استیشن از این پس می‌توانند با اسکن QR code به پارتی‌ ملحق شوند

کاربران پلی استیشن از این پس می‌توانند با اسکن QR code به پارتی‌ ملحق شوند

ایلیا امینی ایلیا امینی
1 ماه و 23 روز پیش

در جدیدترین بروزرسانی درنظر گرفته شده برای کنسول پلی استیشن 5، قابلیت جالب و جدیدی گنجانده شده است که در آن بازیکنان می‌توانند با ارسال یک لینک که حاوی کد مخصوص و منحصربفرد است کاربران دیگر را که در یک بازی آنلاین هستند به پارتی خود دعوت کنند. و لینک‌های استفاده شده در این راهکار جدید، همگی به‌صورت بارکد و QR Code‌هایی هستند که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را نه تنها با بازیکنان دیگر در سیستم عامل پلی استیشن، بلکه در سطح شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌هایی نظیر واتس‌اپ نیز به اشتراک بگذارند.

 

 

 

در متن منتشر شده در وبلاگ رسمی پلی استیشن در رابطه با این قابلیت جدید ذکر شده است: « این ویژگی طراحی شده است تا بازیکن‌ها در کنار سیستم فعلی موجود در بخش ملحق شدن دیگر دوستان و کاربران به بازی یک کاربر دیگر، بتواند روند آسان‌تر و سریع‌تری را به این عملیات بیافزاید. و قرار است که این ویژگی در تمامی عناوینی که در پلی استیشن 5 پشتیبانی می‌شوند قابل اجرا باشد. هم‌چنین یک ویجت و نشان‌گر اختصاصی برای شبکه اجتماعی دیسکورد درنظر گرفته شده تا مخاطبان بتوانند پارتی و بازی درحال تجربه کاربران را مشاهده کنند و از فعال بودن کاربران در پارتی مطلع شوند. هم‌چنین در آخر بازیکنان خواهند توانست صفحه کاربری PSN خود و یا دیگر بازیکنان را در صفحات اجتماعی و یا پیامرسان‌های جمعی از طریق اپلیکیشن پلی استیشن به اشتراک بگذارند.»

سونی در آخر این اطلاعیه بیان داشته که این قابلیت‌های جدید و متنوع در بروزرسانی‌های آینده کنسول پلی استیشن 5 به این محصول اضافه خواهند شد و این ویژگی‌ها تمام برنامه‌هایی که سونی برای هرچه آسان‌تر کردن امکان ارتباط کاربران بایکدیگر است نخواهد بود و قابلیت‌های به‌مراتب هیجان‌انگیزتری برای آینده کنسول پلی استیشن 5 درنظر گرفته شده است.

برچسب ها: پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.