بخشی از کارکنان استودیو Visual Arts پلی استیشن اخراج شدند

بخشی از کارکنان استودیو Visual Arts پلی استیشن اخراج شدند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 27 روز پیش

استودیو داخلی PlayStation Visual Arts کمپانی سونی، که در طول سال‌ها برای تعدادی از پروژه‌های استودیو پلی استیشن محتوا‌هایی همچون انیمیشن و تصاویر هنری تولید کرده است، به دنبال یک تغییر داخلی برای یک بازی معرفی نشده‌ی AAA چند نفره، با تعدیل نیرو مواجه شده است. 

 

این اطلاعات را جان بوربا (John Borba)، از کارمندان استودیو، منتشر کرده است که تا همین اواخر مسئولیت هماهنگ کردن پروژه‌ها در استودیو را بر عهده داشت. بوربا در مصاحبه‌ای با لینکدین فاش کرد که او در بین اخراج شده‌های استودیو PlayStation Visual Arts بوده و استودیو به دلیل «یک حرکت بزرگ» برای یک بازی چند نفره AAA و «پشتیبانی از نیازهای بودجه‌ای جدید»، به تعدیل نیرو روی آورده است. 


بوربا از پروژه مورد بحث اسم نبرد، اما گمان می‌رود که منظور او بخش چندنفره‌ی بازی The Last of Us از استودیو ناتی داگ باشد. گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که پس از یک ارزیابی مجدد داخلی، کمپانی سونی تصمیم گرفته است که تغییراتی کاهشی برای این پروژه اعمال شود. هم‌زمان با این رویداد، استودیو ناتی داگ هم در یک بیانیه رسمی اعلام کرد که به زمان بیشتری برای کار روی این بازی نیاز دارد. 


در عین حال، این امکان هم وجود دارد که این بازی چند نفره AAA، عنوان پلی استیشن 5 از استودیو Deviation Games باشد که طبق گزارش‌های اخیر، به دنبال یک تعدیل نیرو، ساخت و توسعه آن لغو شده است.

 

برچسب ها: پلی استیشن 5
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.