بازی‌های ماه دسامبر PS Plus اکنون در دسترس هستند

بازی‌های ماه دسامبر PS Plus اکنون در دسترس هستند

آرین صفری آرین صفری
3 ماه و 29 روز پیش

سونی چند روز پیش (19 دسامبر) آخرین بازی‌هایی را که در سال 2023 به سرویس پلی استیشن پلاس Extra و Premium اضافه می‌شوند را معرفی کرد. پس از پایان سال، احتمال این زیاد است که سونی از همان روند همیشگی‌اش برای عناوین پلی استیشن پلاس در سال 2024 هم استفاده کند، مگر اینکه بخواهد بازیکنان را با یک رویکرد جدید غافلگیر کند. منظور از روند همیشگی سونی، این است که ابتدای هر ماه سه بازی به سرویس پلی استیشن پلاس Essential اضافه می‌شوند و در ادامه چیزی حدود 20 بازی به سطوح Premium و Extra اضافه می‌شوند.

 

سونی می‌تواند در سال آینده این رویکرد را تغییر دهد، اما تا الان هیچ نشانه‌ای از چنین کاری وجود ندارد. سه بازی سطح Essential که این ماه به پلی استیشن پلاس می‌پیوندند، بازی LEGO 2K Drive، بازی Sable و بازی PowerWash Simulator هستند. اگر این بازی‌ها چنگی به دلتان نزد (و عضو سطوح بالاترِ پلی استیشن پلاس هستید)، می‌توانید از 19 بازی جدید در سطوح Extra و Premium لذت ببرید.

 

لیست بازی‌های جدید پلی استیشن پلاس:

بازی GigaBash

بازی Grand Theft Auto 5

بازی Grime

بازی Mega Man 11

بازی Metal: Hellsinger

بازی Moonscars

بازی Moto GP 23

بازی Prodeus

بازی Salt and Sacrifice

بازی Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

بازی Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition

بازی Shadowrun Returns

بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

بازی Tinykin

بازی Buzz Lightyear of Star Command (PS Plus Premium)

بازی Mega Man Legacy Collection (PS Plus Premium)

بازی Mega Man Legacy Collection 2 (PS Plus Premium)

بازی Thrillville (PS Plus Premium)

بازی Thrillville: Off the Rails (PS Plus Premium)

 

می‌توانیم بگوییم پلی استیشن پلاس سال 2023 را به‌خوبی به‌پایان رساند و بازی‌های خوبی را ارائه داد. یکی از نکات مثبت این است که بازی GTA 5 به این سرویس اضافه شده است. پس از استقبال زیاد بازیکنان از تریلر بازی GTA 6، قطعا بسیاری از بازیکنان دوست دارند دوباره طعم گیم‌پلی بازی 5 GTA را بچشند. با توجه به اینکه بازی GTA 6 قرار است در سال 2025 عرضه شود، تجربه مجدد این گیم‌پلی فعلا عطش بازیکنان را خاموش نگه می‌دارد.

 

همانطور که گفته شد، هنوز مشخص نیست که سونی چه برنامه‌ای برای پلی استیشن پلاس در سال 2024 دارد. سال 2023 سال خوبی برای پلی استیشن پلاس بود و بازی‌های بسیار خوبی به آن (خصوصا در سطوح Extra و Premium) اضافه شدند. حال باید صبر کنیم و ببینیم آیا سونی استراتژی‌های خود را تغییر خواهد داد یا خیر.

برچسب ها: پلی استیشن پلاس, پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.