بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس به صورت آفلاین قابل اجرا هستند

بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس به صورت آفلاین قابل اجرا هستند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 9 ماه و 3 روز پیش

سونی پشتیبانی آفلاین بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس را در شکل بهبود یافته آن ، تأیید کرده و به کاربران این امکان را می‌دهد که بازی‌هایی که بدون اتصال به اینترنت، قابل دانلود هستند را، اجرا کنند. با این حال، باید یک بار در هفته اشتراک خود را تأیید اعتبار کنید.

کسانی که قصد دارند به سطح Essential، که همان سرویس پلی‌استیشن پلاس فعلی است، پایبند باشند، نمی‌توانند بازی‌های ماهانه خود را به صورت آفلاین اجرا دهند. اگر در منطقه‌ای هستید که به‌جای سطح Premium، سطح Deluxe ارائه می‌شود، همچنان می‌توانید بازی‌های بارگیری‌شده خود را به‌صورت آفلاین اجرا کنید، مشروط بر اینکه هفته‌ای یک بار اشتراک خود را تأیید اعتبار کنید. متأسفانه، در حال حاضر بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۳ تنها از طریق استریم قابل بازی هستند، بنابراین نمی‌توانید آن‌ها را به‌صورت آفلاین دانلود و اجرا کنید.

برخی از بازی‌های موجود در سطح‌خای Extra و Premium ممکن است قبلاً به عنوان بخشی از ترکیب ماهانه سرویس پلی‌استیشن پلاس ارائه شده باشند. بازی‌هایی که قبلاً در گذشته استفاده کرده‌اید، در کتابخانه‌تان باقی می‌مانند و صرف نظر از اینکه به سطح Essential پایبند باشید یا به سطوح Extra، Premium یا Deluxe ارتقا یابید، هیچ چیز در آن‌جا تغییر نخواهد کرد.

سونی در بخش پرسش‌های متداول (FAQ) اضافه کرده است که :‌« برای بازی‌هایی که قبلاً از کاتالوگ بازی‌های PlayStation Now دانلود کرده‌اید، اگر عناوین برای پلی‌استیشن پلاس نیز موجود باشند، می‌توانید به بازی ادامه دهید و پیشرفت شما همچنان ذخیره می‌شود». «مشابه سرویس PlayStation Now، اگر محتوا دیگر در سرویس پلی‌استیشن پلاس ارائه نشود، نمی‌توانید با خروج از سرویس به عناوین دسترسی پیدا کنید.» با این حال، داده‌های ذخیره بازی شما ایمن خواهند بود. بنابراین اگر تصمیم به خرید یک بازی پس از خروجش از این سرویس را دارید، می‌توانید از همان‌جا که آن‌را ترک کرده‌اید، به بازی ادامه دهید.

 

برچسب ها: PlayStation Plus, پلی استیشن پلاس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.