برخی از مشترکین پلی استیشن پلاس در نوامبر یک بازی متفاوت دریافت می‌کنند

برخی از مشترکین پلی استیشن پلاس در نوامبر یک بازی متفاوت دریافت می‌کنند

آرین صفری آرین صفری
5 ماه و 17 روز پیش

برخی از مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر 2023 یک بازی رایگان متفاوت دریافت خواهند کرد؛ به‌نظر می‌رسد بازیکنان خاورمیانه به جای بازی Mafia 2: Definitive Edition به بازی Tropico 5 دسترسی خواهند داشت. همه مشترکان سرویس پلی استیشن پلاس هر ماه حدود سه بازی را به عنوان بخشی از اشتراک خود دریافت می‌کنند و کاربران می‌توانند تا زمانی که تصمیم به لغو سرویس بگیرند، به تجربه این بازی‌ها ادامه دهند.

 

 

سونی اخیرا بازی‌های ماهانه رایگان این سرویس را برای نوامبر 2023 تأیید کرد و مشخص شد که بازی Dragon Ball: The Breakers، بازی Aliens: Fireteam Elite و بازی Mafia 2: Definitive Edition در دسترس مشترکین قرار خواهند گرفت. بازیکنان می‌توانند بازی این عناوین را از 7 نوامبر (۱۶ آبان) دریافت کنند، اما باید بازی‌ها را تا تاریخ 4 دسامبر (۱۳ آذر) به حساب‌های خود اضافه کنند. اکنون، به نظر می‌رسد کاربران پلی استیشن پلاس در خاورمیانه، نمی‌توانند بازی Mafia 2: Definitive Edition را دریافت کنند و این بازی با بازی Tropico 5 جایگزین خواهد شد.

 

این اطلاعات از اکانت رسمی پلی استیشن در خاورمیانه گزارش شده است و تایید می‌کند که مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر به بازی Dragon Ball: The Breakers، بازی Aliens: Fireteam Elite و بازی Tropico 5 دسترسی خواهند داشت. همانطور که در تصویر مشاهده می‌شود، کاربران می‌توانند از هفت نوامبر شروع به اجرای این بازی‌ها کنند، اما تنها تا پنج دسامبر فرصت دارند تا آن‌ها را درخواست کنند. بازی Tropico 5 به عنوان یک بازی رایگان در ماه می 2016 به پلی استیشن پلاس اضافه شد، بنابراین برخی از مشترکین ممکن است آن را از آن زمان داشته باشند. علاوه بر این، بازی Tropico 5 بخشی از کاتالوگ بازی‌های موجود برای اعضای پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم است.

 

 

اعضای پلی استیشن پلاس گاهی اوقات می‌توانند به بازی دیگری دسترسی داشته باشند، به ویژه در مواردی که عنوان خاصی در منطقه آن‌ها منتشر نشده است. همچنین این امکان برای بازیکنان وجود دارد که علاوه بر لیست موجود در سراسر جهان، یک بازی اضافی نیز دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین پلی استیشن پلاس در آسیا می‌توانستند بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris را به عنوان یک هدیه در فوریه 2023 دریافت کنند. سونی هنوز فهرستی از عناوینی که در نوامبر 2023 برای پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم عرضه می‌شوند را منتشر نکرده است و جالب است که ببینیم آیا دوباره برخی از مناطق به بازی دیگری دسترسی دارند یا خیر. برخلاف عناوین رایگان ماهانه، طرفداران پس از خروج از این اشتراک نمی‌توانند دوباره آن‌ها را تجربه کنند.

برچسب ها: پلی استیشن پلاس, پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.