سونی نحوه نمایش بازی‌های فروشگاه پلی استیشن را تغییر داد

سونی نحوه نمایش بازی‌های فروشگاه پلی استیشن را تغییر داد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 15 روز پیش

در هفته‌های اخیر اعتراض کاربران پلی استیشن به بازی‌های بی‌ارزش فروشگاه پلی استیشن که تنها هدفشان اهدای آسان تروفی‌ به بازیکن است، افزایش پیدا کرده است. تقریبا تمام این بازی‌ها به سادگی فشردن یک دکمه به بازیکنان تروفی می‌دهند و گرفتن تروفی پلاتینیوم آن‌ها بیشتر از چند دقیقه طول نمی‌کشد. حالا به‌نظر می‌رسد که سونی این اعتراض‌ها را شنیده و با وجود این‌که این بازی‌ها همچنان روی فروشگاه پلی استیشن وجود دارند، دسترسی به آن‌ها اندکی سخت‌تر شده است.

فروش پلی استیشن 4 به خط پایان رسید 


این کمپانی، نحوه چینش بازی‌های فروشگاه پلی استیشن را تغییر داده و حالا بازی‌های معمول و شایسته این فروشگاه را به کاربران نمایش می‌دهد. اگرچه بازی‌های اضافی این فروشگاه هنوز هم قابل دانلود هستند، اما دیگر در صفحه اصلی این فروشگاه به بازیکنان پیشنهاد نمی‌شوند و دسترسی به آن‌ها سخت‌تر از گذشته شده است. در حال حاضر، بازی‌های فروشگاه پلی استیشن براساس پرفروش‌ترین بازی‌ها طبقه‌بندی شده است.


دلیل وجود چنین بازی‌هایی در فروشگاه پلی استیشن احتمالا درخواست برخی کاربران برای آن‌هاست. حتی جامعه تروفی‌هانتر‌های پلی استیشن هم از این بازی‌ها در امان نیست و برخی از کاربران برای بالا بردن تعداد تروفی‌های خود، چنین بازی‌های ساده و بدون چالشی را تجربه می‌کنند. احتمالا تا زمانی که تقاضا برای این بازی‌ها وجود داشته باشد، شاهد حضور آن‌ها روی فروشگاه پلی استیشن خواهیم بود.

 

برچسب ها: پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.