هدست PSVR 2 در زمان عرضه بیش از ۲۰ عنوان اصلی را داراست

هدست PSVR 2 در زمان عرضه بیش از ۲۰ عنوان اصلی را داراست

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 10 ماه و 25 روز پیش

سونی در کنار برخی از عناوین بزرگ ساخت شرکت‌های شخص اول مانند بازی God of War: Ragnarok، خود را برای انتشار هدست PSVR 2 آماده می کند. نسل بعدی هدست واقعیت مجازی با وضوح 4K و HDR، میدان دید گسترده و رندر برجسته را در کنار سایر ویژگی‌ها ارائه می‌دهد. اما، حتی با وجود اینکه چهره‌هایی مانند راس یانگ (Ross Young)، مدیر عامل شرکت DSCC، عرضه در سال ۲۰۲۳ را پیش بینی کرده. این شرکت هنوز تاریخ عرضه‌ای را ارائه نکرده است.

 

با این وجود، برنامه‌‌های بزرگی برای خط تولید آن وجود دارد. جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس و مدیر عامل استودیو Sony Interactive، در طی جلسات توجیهی بخش تجاری شرکت سونی در سال ۲۰۲۲ فاش کرد که وجود بیش از ۲۰ عنوان اصلی ساخت  شرکت‌های شخص اول و شخص ثالث در زمان عرضه برای هدست PSVR 2 تایید شده است. بازی Horizon: Call of the Mountain که توسط استودیو‌هایGuerrilla Games و Firesprite Games توسعه یافته است، نیز جزو همین دسته است.

 

توسعه‌دهندگان مختلف دیگری مانند nDreams (سازنده عناوین Fracked و Phantom: Covert Ops) وFast Travel Games  (سازنده عنوان CitiesVR) مستقیماً یا یواشکی تأیید کرده‌اند که روی بازی‌های این پلتفرم کار می‌کنند. با این حال، ما هنوز منتظر انفجاری عظیم از اطلاعات هدست PSVR 2 هستیم.
 

برچسب ها: PSVR2, PlayStation VR2
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.