برخی بازیسازان عقیده دارند پلی استیشن 5 کنسول برتر نسل آینده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی 15 روز پیش

پس از رونمایی از مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 5 توسط مارک سرنی (mark cerny) بسیاری از کاربران شروع به انتقاد از سونی به خاطر اعداد و ارقام ضعیف تر این کنسول نسبت به ایکس باکس سری ایکس کردند. اما از نظر بسیاری از توسعه دهندگان کاربران نباید خود را درگیر اعداد و ارقام منتشر شده کنند زیرا آنها پیچیده تر از آن هستند که برای قشر عادی قابل درک باشند. بازی‌سازان مختلفی با دیدن توانایی های این کنسول به وجد آمده اند.

به گزارش آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) خبرنگار کوتاکو، بسیاری از سازندگان که در حال کار روی کنسول های نسل بعد هستند عقیده دارند که به دلایل مختلفی سونی نمی‌تواند در حال حاضر از تمام قابلیت‌های این کنسول صحبت کند و از نظر آنها پلی استیشن 5 کنسول برتر نسل آینده است.

 

بازی‌سازان مختلفی پلی استیشن 5 را «هیولا» خطاب می‌کنند و اینکه سونی نمی‌تواند در حال حاضر درباره توانایی های آن صحبت کند را مایه تاسف می‌دانند.

به گفته شرایر: «حتی امروز هم تعدادی پیام از توسعه دهندگان مختلف دریافت کردم که از جو به‌وجود آمده علیه قدرت سخت افزاری پلی استیشن 5 ناراضی بودند. آنها امیدوارند که سونی هر چه زودتر از قدرت واقعی این کنسول برای عموم مردم رونمایی کند. با وجود اعداد ارقامی که منتشر شده، این کنسول در بسیاری از جهات برتری واضحی نسبت به کنسول های نسل بعد دارد.»

 

پس از سخنان مقامات ارشد استودیوهای Ready at Dawn و تعدادی از کارکنان ناتی داگ، حالا نوبت به رابط‌های شرایر در استودیوهای مختلف رسیده تا از قدرت پشت پرده  کنسول پلی استیشن 5 تعریف و تمجید کنند و آن را «انقلابی برای بازی‌سازی» خطاب کنند.

 

آیا این سخنان حاکی از طراحی زیرکانه سونی در ساخت پلی استیشن 5 هستند یا فقط شاهد بازی تبلیغاتی روابط این کمپانی هستیم؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها: playstation 5

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید