آپدیت جدید پلی استیشن 5 منتشر شد

آپدیت جدید پلی استیشن 5 منتشر شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 6 روز پیش

ماه پیش بود که سونی یک آپدیت برای پلی استیشن 5 منتشر کرد و این آپدیت در دسترس کاربران دعوت شده (بتا) بود، که سیستم صوتی دوال سنس را بهبود می‌داد و چند پیشرفت دیگر نیز به همراه داشت. حال این آپدیت به شکل جهانی منتشر شده و تمام کاربران پلی استیشن 5 می‌توانند از آن استفاده کنند.

با این آپدیت، صدایی که از دوال سنس خارج می‌شود بلندتر خواهد بود و کاربر می‌تواند به میل خود آن را تنظیم کند، میکروفون کنترلر نیز بهبود یافته و به لطف ابزار هوش مصنوعی جدیدی که سونی از آن استفاده می‌کند، noise cancelling خود دوال سنس هم پیشرفت زیادی کرده و حال می‌تواند صدای فشرده شدن دکمه‌های دسته و صدای خود بازی را هم پنهان کند.

قابلیت‌های جدیدی هم به بخش Screen Share اضافه شده است. حال اگر شما مشغول تماشای Screen Share در حالت تمام صفحه باشید، می‌توانید با تکان دادن نشانگر و کشیدن خط، به بازیکن میزبان علامت دهید و کمک کنید که چه کار کند و کجا برود، همچنین قابلیت فرستادن واکنش‌ها (reaction) از طریق ایموجی نیز فعال شده و می‌توانید واکنش خودتان به بازیکن را از طریق شکلک‌ها نشان دهید. این قابلیت به شکل پیش فرض برای بازیکنان فعال شده، اما بازیکن میزبان می‌تواند به تنظیمات مراجعه کرده و آن‌ها را خاموش کند. اواخر این ماه آپدیت دیگری نیز منتشر خواهد شد که به بازیکنان اجازه می‌دهد این تعاملات جدید در بخش Screen Share را از طریق PlayStation App نیز داشته باشند.

 

 

در کنار تمام قابلیت‌های گفته شده، از این به بعد کاربران می‌توانند با این به‌روزرسانی میزان و قدرت نور کنسول خود را هم مشخص کنند و به میل خود آن را افزایش یا کاهش دهند.

برچسب ها: پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.