شایعه: هدست PSVR2 در سه ماهه اول 2023 عرضه خواهد شد

شایعه: هدست PSVR2 در سه ماهه اول 2023 عرضه خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
5 ماه و 9 روز پیش

چند هفته اخیر شاهد اخبار و اطلاعات مختلفی از هدست PSVR2 بودیم. سونی حتی از بازی Horizon: Call of the Mountains که مخصوص این دستگاه است نیز رونمایی کرد و می‌دانیم که شکل و شمایل این هدست واقعی مجازی چگونه خواهد بود. اما سوالی که تقریبا ذهن همه را اشغال کرده این است: هدست PSVR2 چه زمانی عرضه می‌شود؟

 

برخی شایعات در هفته‌ها و ماه‌های اخیر مدعی بودند که هدست PSVR2 در تعطیلات آخر سال 2022 عرضه خواهد شد. این ادعا با توجه به شرایط بازاریابی منطقی هم به نظر می‌رسید که کانال یوتوبی هدست PSVR Without Parole در ویدیویی مدعی شد که این دستگاه در سه‌ماهه اول 2023 عرضه می‌شود. این کانال می‌گوید که چندین منبع موثق به آن‌ها این خبر را داده‌اند؛ نکته حائز اهمیت اینجاست که PSVR Without Parole قبلا هم اطلاعات هدست PSVR2 را به درستی لیک کرده بود و ثابت کرد که مرجع خوبی برای اخبار غیر رسمی در این خصوص است.

 

مطالب مرتبط:

مقایسه هدست PSVR و هدست PSVR 2

از مشخصات فنی هدست PSVR 2 رونمایی شد

شایعه: PSVR2 در سه ماهه اول 2023 عرضه خواهد شد

انگار سونی هنوز قصد دارد روی عرضه پلی استیشن 5 تمرکز کند. چرا که کمبود دستگاه هنوز هم ادامه دارد و این کمپانی قصد دارد تا قبل از عرضه هدست PSVR2 کنسول پلی استیشن 5 را بیشتر کند و آن چند ماه بین تعطیلات و سال 2023 را نیز برای این کار اختصاص خواهد داد. 

البته تمام اطلاعاتی که ارائه شدند هنوز شایعه هستند و نمی‌توان به آنها اطمینان صد در صدی داشت. با توجه به گزارشات در همین ماه میلادی سونی رویدادی برگزار خواهد کرد که احتمالا در جریان آن اطلاعات بیشتری هم ازهدست  PSVR2 منتشر می‌شود، شاید در همان روز تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن هم مشخص شود.

 

برچسب ها: PSVR, PSVR2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.