شایعه: ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 در رویداد امشب پلی استیشن معرفی می‌شود

شایعه: ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 در رویداد امشب پلی استیشن معرفی می‌شود

رضا مدرسی رضا مدرسی
8 ماه و 3 روز پیش

شایعه ساخته شدن ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 چند وقتی است که به گوش می‌رسد و با توجه به گزارشی که کریس کلیپل (Chris Klippel) از Jeux Video منتشر کرده، امشب در رویداد State of Play پلی استیشن باید منتظر رسمی شدن این خبر باشیم. او می‌گوید که راکستار تریلری هم برای معرفی این عنوان آماده کرده که در نمایش امشب سونی به اشتراک عموم خواهد گذاشت.

 

گفته می‌شود که این تریلر در دسته‌بندی «پروژه جدید» قرار داده شده، و همین امر باعث شده بسیاری فکر کنند که راکستار می‌خواهد از یک بازی جدید پرده بردارد. کلیپل در ادامه صحبت‌های خود گفت که قضیه از این قرار نیست و امشب شاهد معرفی نسخه نسل نهمی بازی Red Dead Redemption 2 از سوی راکستار خواهیم بود.

 

شایعه: ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 در رویداد امشب پلی استیشن معرفی می‌شود

کلیپل در ادامه صحبت‌هایش شفاف سازی کرد که مطمئن است امشب راکستار بخشی از رویداد State of Play را از آن خود خواهد کرد، اما نمی‌تواند با اطمینان بگوید که ماهیت این مشارکت راکستار چیست (به کلام ساده‌تر، منظور کلیپل این است که می‌داند راکستار در رویداد امشب حضور دارد، اما مطمئن نیست که از ریمستر بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی شود). او گفت در مورد تاریخ عرضه احتمالی بازی هم چیزی نمی‌داند و تنها چیزی که از آن اطمینان صد در صدی دارد این است که راکستار امشب «حرکتی خواهد زد». 

 

با توجه به اینکه نسخه نسل نهمی بازی GTA V هم منتشر شده و موفقیت زیادی هم به دست آورده، دیر یا زود شاهد نسخه نسل نهمی بازی Red Dead Redemption 2 هم خواهیم بود، حال اینکه چه ویژگی‌هایی به این نسخه اضافه خواهند شد از دانسته‌های ما خارج است، اما اضافه شدن دو حالت «عملکرد» برای نرخ فریم 60 بر ثانیه و «کیفیت» برای اجرا روی رزولوشن 4K کمترین چیزهایی هستند که طرفداران منتظرشان هستند.

 

بازی Red Dead Redemption 2 در سال 2018 منتشر شد و توانست دنباله‌ای موفق بر نسخه قبلی خود باشد و با روایت داستان آرتور مورگان، پیش درآمدی بر بازی Red Dead Redemption خلق کرد که حضور جان مارستون، شخصیت اصلی بازی قبلی را هم در خود می‌دید. 

 
برچسب ها: Red Dead Redemption 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.