بازی Red Dead Redemption 3 باید به روز های اولیه داچ و هوزیا بپردازد

بازی Red Dead Redemption 3 باید به روز های اولیه داچ و هوزیا بپردازد

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 ماه و 21 روز پیش

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از لذت‌بخش‌ترین و هیجان انگیز ترین تجربه‌ها در دنیای بازی بوده است. با اینکه در ابتدای داستان به کاوش زندگی ارتور مورگان پرداخته می‌شود اما صحنه‌ای برای اوج گرفتن شخصیت جان مارستون (John Marston) را نیز فراهم کرد. تصمیم سازندگان به عقب بردن زمان این عنوان نسبت به عنوان قبلی، یک تجربه منحصر به فرد را به بازیکنان منتقل کرد، زیرا آن‌ها چیز‌های زیادی درباره جان مارستون می‌دانستند و حالا او یک شخصیت جانبی در داستان بازی Red Dead Redemption 2 است. بنابراین، این امکان وجود دارد که این روند ادامه پیدا کرده و زمان بیش‌تر به عقب بازگردد تا بازیکنان بتوانند ظهور شخصیت‌های پدر آرتور، داچ (Dutch) و هوزیا (Hosea) را نیز تجربه کنند.

 

بازی Red Dead Redemption 2 تجربه زندگی در گنگ Van der Linde، در روز‌های پایانی عصر غرب وحشی، را به طرفداران منتقل می‌کند. در حالی که تکنولوژی و قانون سراسر زمین را فرا گرفت، آرتور، داچ و هوزیا سعی کردند که از آن جلوتر باشند و سبک زندگی خود را برای بیش از دو دهه حفظ کنند. بنابراین، بازیکنان باید بفهمند که شکل گرفتن این گنگ از کجا آغاز شد و چگونه آرتور و جان وارد این زندگی شده‌اند.

 

خاستگاه گنگ Van der Linde

بازی Red Dead Redemption 3 باید به روز های اولیه داچ و هوزیا بپردازد

در بازی Red Dead Redemption 2، گنگ Van der Linde گروهی از افراد سرسخت و در عین حال دلسوز هستند که دروغ می‌گویند، تقلب می‌کنند و همانطور که دز حال فرار از قانون هستند، به زندگی خود ادامه می‌دهند. با این‌حال، به نظر می‌رسد که این دو رهبر گروه، داچ و هوزیا، بیش‌تر توجه را به خود جلب می‌کنند. به نظر می‌رسد که داچ، فردی کاریزماتیک، همیشه حرف درست را می‌داند و پیوسته اطمینان حاصل می‌کند که گنگ پول درآورد. از طرف دیگر، هوزیا در سطح بالاتری قرار دارد و وقت خود را برای تصمیم گیری درست صرف می‌کند. 

 

شخصیت‌ های سری Red Dead Redemption که لایق یک بازی هستند

 

قرار داشتن عنوان بعدی سری Red Dead Redemption در دوران اوج داچ و هوزیا، راهی عالی برای تجربه قدرت و شهرت این شخصیت‌ها خواهد بود و در عین حال، نگاهی اجمالی به سر منشا گنگ Van der Linde به بازیکنان می‌دهد. با وجود دو قهرمان بالقوه، انبوهی از داستان‌ها و مکان‌هایی که بازیکن باید آن‌ها را تجربه کنند و همچنین هیجان غرب وحشی در زمان اوج خود، استودیو Rockstar Games باید یک بار دیگر، برای عنوان بعدی خود، به عقب بازگردند. داچ و هوزیا گزینه‌هایی عالی برای شخصیت عنوان بعدی این سری خواهند بود. این حقیقت که طرفداران قبلا با آن‌ها ارتباط برقرار کردند و تجربه اینکه چگونه این دو با بقیه اعضای گنگ آشنا شدند، می‌تواند برای طرفداران لذت بخش باشد. 

 

عظمت غرب وحشی

بازی Red Dead Redemption 3 باید به روز های اولیه داچ و هوزیا بپردازد

هر دو عنوان سری Red Dead Redemption در زمان نابودی عصر غرب وحشی و شروع گسترش بیش‌تر تمدن در سراسر دنیا جریان دارند. در نتیجه، بازیکنان مجبور شدند برای جلب نشدن توجه قانون، خود را محدود کنند؛ اما این امکان وجود دارد که در دوران اوج داچ و هوزیا ، شرایط اینگونه نبوده باشد. پس کنترل این دو شخصیت توسط بازیکنان می‌تواند راهی عالی برای کاوش دنیایی باشد که  آزادی در آن برتری است و بازیکنان نگرانی زیادی درباره قانون ندارند. 

 

این شرایط این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند که به سمت سرقت و رقابت بیش‌تری بروند و در کنار آن، نامی برای خود دست و پا کنند. با کوچک‌تر بودن شهر‌ها و فرصت‌های کمتر، شاید زندگی سخت‌تر به نظر برسد اما با نبودن تهدید تحت تعقیب بودن توسط قانون، بازیکنان بدون ترید قادر خواهند بود که در غرب وحشی غوطه‌ور شوند. چنین محیطی به بازیکنان کمک می‌کند تا به این درک برسند که چرا آرتور و جان تصمیم گرفتند تا آن زمان در این گنگ حضور داشته باشند. 

 

رقابت بین داچ و کولم اودریسکول

بازی Red Dead Redemption 3 باید به روز های اولیه داچ و هوزیا بپردازد

یکی از جذاب‌ترین داستان‌های بازی Red Dead Redemption 2، رقابت بین گنگ‌های Van der Linde و O’Driscoll است که همگی از دو سر دسته این گروه‌ها، یعنی کولم اودریسکول (Colm O’Driscoll) و داچ، نشات می‌گیرد. درحالی که به جز کشتن افراد نزدیک یک دیگر، چیز‌های زیاد دیگری درباره این دو شخصیت ذکر نشده است، اما یک خط داستانی عالی برای عنوان آینده ایجاد کرده است. هر دو گنگ در بازی Red Dead Redemption 2 بدنام هستند، بنابراین دیدن چگونگی شکل گرفتن و قدرتمند شدن این دو جالب خواهد بود.

 

با توجه به اینکه کولم قبل از رقابت با داچ، زمانی درکنار او فعالیت می‌کرده است، تماشای چگونگی آغاز دشمنی آن‌ها پیش‌درآمد جالبی برای عنوان آینده خواهد بود. در بازی Red Dead Redemption 2، کولم تنها نقشی فرعی در بازی داشت و به ندرت در صحنه ظاهر می‌شد؛ بنابراین شخصیت او تا کنون در هاله‌ای از رمز و راز است. با این اوصاف، جریان گرفتن داستان بازی Red Dead Redemption 3 در زمانی که رقابت بین کولم و داچ تازه بود، می‌تواند راهی عالی برای پایان دادن به داستان گنگ Van der Linde در سری بازی Red Dead باشد.

 

بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های اخیر، مرز‌های گشت و گذار در بازی‌های جهان باز را جابه‌جا کرده و داستانی هیجان انگیز را برای بازیکنان روایت کرده‌است. از آنجایی که طرفداران مشتاق دیدن عنوان بعدی این سری هستند، حضور داچ و هوزیا به عنوان شخصیت‌های اصلی، راهی عالی برای پایان دادن به داستان گنگ Van de Linde خواهد بود و بازیکنان را به این درک می‌رساند که آرتور و جان از کجا آمده‌اند. بازی Red Dead Redemption 3 باید با استفاده از محیطی بزرگتر به لطف حضور کمتر قانون و حضور بیش‌تر قانون شکنان، به دنبال کردن روز‌های اولیه شخصیت‌های داچ، هوزیا و گنگ Van der Lind، بپردازد.

 

در حال حاضر بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر‌های شخصی، کنسول Stadia، کنسول پلی استیشن 4 و کنسول ایکس باکس وان، در دسترس است.
 

برچسب ها: Red Dead Redemption 3, Red Dead Redemption 2
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.