بازی Resident Evil 4 Remake دومین عنوان پرفروش سری در هفته اول شد

بازی Resident Evil 4 Remake دومین عنوان پرفروش سری در هفته اول شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 1 روز پیش

به گفته کمپانی کپکام، فروش بازی Resident Evil 4 Remake‌ تنها در دو روز اول انتشار از سه میلیون نسخه عبور کرده است. این آمار، بازی Resident Evil 4 Remake را به دومین عنوان پرفروش در روز عرضه بین بازی‌های این مجموعه تبدیل می‌کند.


بازی Resident Evil 6 که در سال 2012 منتشر شد، با فروش 4.5 میلیون نسخه در دو روز تبدیل به پرفروش‌ترین بازی تاریخ کمپانی کپکام شده بود. البته این رکورد در سال 2018 توسط بازی Monster Hunter: World با فروش شش میلیون نسخه‌ای روز انتشار شکسته شد.

 

جزئیاتی که باید پیش از خرید بازی Resident Evil 4 Remake بدانید

بازی Resident Evil 2 Remake و بازی Resident Evil Village دیگر عناوین اخیر این مجموعه هستند که فروش خوبی را در روزهای ابتدایی تجربه کردند و در چهار روز به فروش سه میلیون نسخه‌ای رسیدند. بازی Resident Evil 7 با فروش 2.5 میلیون نسخه‌ در چهار روز و بازی Resident Evil 3 Remake با فروش 2 میلیون نسخه در پنج روز در رتبه‌های بعدی عناوین پرفروش این مجموعه در هفته اول انتشار قرار دارند.


فروش چشم‌گیر بازی Resident Evil 4 Remake در همین روزهای ابتدایی باعث شده تا این عنوان به‌سرعت از مجموع فروش کلی بازی Resident Evil 4 روی گیم کیوب (1.6 میلیون نسخه) و پلی استیشن 2 (دو میلیون نسخه) سبقت بگیرد. این دو نسخه از بازی Resident Evil 4 بعد از یک سال به رکورد فروش سه میلیون نسخه رسیده بودند.
علاوه بر این، بازی Resident Evil 4 Remake با 168 هزار بازیکن همزمان، رکورد بیشترین بازیکن همزمان این مجموعه روی استیم را هم تصاحب کرده است. این بازی هم‌اکنون روی کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

 

برچسب ها: Resident Evil 4 Remake, Resident Evil 4, resident evil
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.