راکستار از کارمندانش خواسته به صورت حضوری روی بازی GTA 6 کار کنند

راکستار از کارمندانش خواسته به صورت حضوری روی بازی GTA 6 کار کنند

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
2 ماه و 19 روز پیش

با ورود بازی GTA 6 به مراحل نهایی توسعه، شرکت راکستار در حال ایجاد تغییراتی برای افزایش امنیت بازی جدید خود است. در حالی که راکستار شدیدا به دنبال جمع‌آوری داده‌های افشا شده بازی GTA VI است، گزارش جدیدی از نشریه بلومبرگ منتشر شده که نشان می‌دهد شرکت راکستار از کارمندانش خواسته است که هفتگی پنج روز در محیط ساخت بازی حضور پیدا کنند. این موضوع به دلیل نگرانی‌های ناشر مبنی برعدم لو رفتن اطلاعات جدید از منابع داخلی است.

 

گزارش بلومبرگ نشان می‌دهد که جن کولبه، رئیس انتشارات راکستار در ایمیلی ازکارکنان خود خواسته است که برای افزایش بهره‌وری و درنظر گیری اقدامات امنیتی بیشتر درطول هفته، پنج روز در دفاتر استودیو‌ها حضور پیدا کنند. او همچنین خاطر نشان کرد که افشاگری گذشته که درسپتامبر 2022 رخ داد، منجر به محکومیت نامحدود هکر دربیمارستان روانی شد. طی اظهارات هکر او اعلام کرده است به محض آزادی مجدد به این اقدام دست خواهد زد و این موضوع نگرانی‌های بسیاری را برای شرکت راکستار و شرکت Take-Two ایجاد کرده است.

 

جان کولبه اظهار کرده است: «این تغییرات فرصت جدیدی برایمان خواهد بود تا بازی GTA 6 را در سطح کیفی که مدنظرمان است به تکامل برسانیم.»

همانطور که می‌دانید سال 2022 بخش عظیمی از داده‌های اصلی بازی، تصاویر و ویدیوهای مختلف ازGTA 6 افشا شد که همین امر سبب شده تا ناشر بازی از توسعه‌دهندگان خود بخواهد که ادامه کار را به صورت حضوری در دفاتر انجام دهند.

برچسب ها: GTA 6, GTA VI
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.