شایعه: شرکت راک استار در حال توسعه یک بازی جدید است

شایعه: شرکت راک استار در حال توسعه یک بازی جدید است

شرکت راک استار در حال استخدام تست کننده‌های بازیهای ویدیویی است و این موضوع سبب میشود تا طرفداران و سایر افراد حاضر در صنعت گیم، این احتمال را در نظر بگیرند که مراحل توسعه یکی از عناوین جدید این شرکت به وضعیت مطلوبی رسیده و برای سنجش بخشهای مختلف آن، نیاز به استخدام تست کننده جدید احساس شده است. به عقیده طرفداران هیجان زده، آگهی استخدام این شرکت دلیلی برای در دست ساخت بودن عناوینی نظیر بازی GTA 6 یا بازی Bully 2 است؛ با این وجود در بازه زمانی کنونی، تایید یا عدم تایید رسمی چنین شایعاتی از جانب  راک استار بعید به نظر میرسد.

 

در صورتیکه فعالیتهای مختلف شرکت راک استار را دنبال کرده باشید، به خوبی میدانید که این شرکت به صورت پیوسته در حال استخدام افراد در زمینه‌‌های کاری متفاوت است و تعداد کارکنان آن در شعب مختلف همواره افزایش پیدا میکند، اما چیزی که سبب بالا رفتن سطح هیجان بازیکنها شده، آگهی به خصوص این شرکت برای استخدام افراد در جایگاه تست کننده بازیهای ویدیویی است. در حال حاضر شعبه بریتانیا راک استار به دنبال استخدام کارکنان جدید در 48 بخش مختلف است که از میان آنها میتوان به تست کننده بازیها اشاره کرد. علاوهبر این، دیگر شعب این شرکت در مناطقی نظیر هند و ایالات متحده نیز به دنبال استخدام افراد متعدد برای بخش مذکور هستند.

 

با این حال، این شرکت در آگهیهای استخدام منتشر شده، توضیح به خصوصی را برای هریک از شعبههایش ارائه کرده است. شعبه Edinburgh راک استار به دنبال استخدام افرادی است که در زمینه تجربه بازیهای ویدیویی دارای تواناییهای لازم هستند و در کنار آن، میزان درک و اطلاعات آنها پیرامون صنعت گیم، شرایط کنونی کنسولها و بازیها در وضعیت مناسبی قرار دارد. در نقطه مقابل و در شعبه کشور هند، شرکت راک استار اولویت استخدام را به افرادی اختصاص داده است که با بازیهای پیشین این شرکت آشنایی دارند و هریک از آنها را تجربه کرده باشند.

 

 

همانطور که مشخص است، در شعب مختلف این شرکت استخدام تست کننده بازیهای ویدیویی براساس اولویتهای کاملا متفاوتی صورت میگیرد و این موضوع را میتوان صرفا یک احتمال برای توسعه چندین پروژه جدید به صورت همزمان در نظر گرفت. مشخصا این روزها گمانه زنیهای زیادی در مورد بازی جدید شرکت راک استار در فضا مجازی وجود دارد و بسیاری از منابع به دنبال دست یابی به اطلاعاتی رسمی در مورد وضعیت بازی Grand Theft Auto VI هستند.

 

باوجود تمامی مطالب ذکر شده، استخدام تست کنندههای متعدد بازیهای ویدیویی برای شعب مختلف شرکت راک استار به معنی توسعه یافتن پروژه جدید این شرکت نیست و صرفا میتوان به این مسئله، به عنوان تامین نیروهای لازم در تیمهای بازی سازی آن نگاه کرد. این شرکت همواره به دنبال استخدام کارکنانی مستعد در بخشهای متفاوت بوده است و چندی پیش نیز به صورت رسمی اعلام کرد که تمرکز فعلی آنها روی بازی GTA Online و بازی Red Dead Online قرار دارد. همچنین استخدام کارکنان جدید در زمینه تست بازیهای ویدیویی را میتوان یک اقدام هوشمندانه برای اطمینان یابی از کیفیت مناسب نسخه پلی استیشن 5 بازی GTA V در نظر گرفت؛ این نسخه از بازی مذکور در تاریخ نامشخصی از سال جاری عرضه خواهد شد.

 

هنوز هیچگونه بیانیه رسمی برای پاسخ به تمامی شایعات موجود از جانب شرکت Rockstar منتشر نشده است و باید دید که در چه زمانی شاهد واکنش رسمی آن خواهیم بود.

برچسب ها: GTA 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.