شایعه: تمام استودیوهای شرکت Activision در حال کار روی بازی Call of Duty هستند

شایعه: تمام استودیوهای شرکت Activision در حال کار روی بازی Call of Duty هستند

بلافاصله پس از این‌که باخبر شدیم استودیو Toys for Bob در حال کار کردن روی بازی Warzone است، اکنون به نظر می‌رسد که شرکت Activision استودیوهای بیشتری از خود را به کار کردن روی بازی Call of Duty و شوتر اول شخص که فروشی چند میلیون دلاری دارد واداشته است.

 

 

اندی رابینسون (Andy Robbinson) از خبرگزاری VGC، این خبر را در اکانت توییتر خود منتشر کرد:

به تازگی باخبر شده‌ام که عملا تمام استودیوهای Activision در حال کار کردن روی بازی Call of Duty هستند.

در حالی که رابینسون به جزئیات بیشتری در این باره نپرداخت، می‌توان گفت که طبق صحبت‌های او استودیو Sledgehammer ، استودیو Raven Software، Big Moon، استودیو Infinity Ward، Beenox، ctivision Shanghai و Treyarch همه تا حدی درگیر بازی Call of Duty هستند.

 

از بین استودیوهایی که گفته شد، به طور قطعی می‌دانیم که استودیو Raven Software، استودیو Sledgehammer و استودیو Infinity Ward در توسعه بازی Call of Duty نقش دارند. انتظار می‌رود که استودیو Sledgehammer توسعه نسخه  سال 2021 این فرنچایز را برعهده دارد.

 

مشخصا شرکت Activision تنها اعلام کرده است که استودیو Toys for Bob در حال حاضر درگیر این مجموعه بازی است، ولی با توجه به شایعاتی که ذکر می‌کنند نسخه سال 2021 بازی Call of Duty با فناوری نسل قبلی به مشکل خورده است، انتظار می‌رود که توسعه‌دهنده‌های بیشتری برای کمک به این مجموعه بازی بپردازند.

 

ممکن است اواخر سال جاری میلادی از بازی Call of Duty جدید رونمایی شود چرا که شرکت Activision در حال حاضر روی فصل سه بازی Warzone و بازی Black Ops Cold War تمرکز کرده است.

 
برچسب ها: Call of Duty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.