تصاویر زیبا جدیدی از بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl منتشر شد

تصاویر زیبا جدیدی از بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl منتشر شد

آرین صفری آرین صفری
5 روز پیش

استودیو GSC Game World چهار اسکرین شات جدید از بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl منتشر کرده که نشان می‌دهد این بازی چگونه به پیشرفت خود ادامه می‌دهد. بازی STALKER 2 همچنان تاریخ عرضه دقیقی ندارد، اما اسکرین‌شات‌های که هر دفعه توسعه دهندگان از بازی نشان می‌دهد، پیشرفت چشمگیر بازی را به نمایش می‌گذارد. البته، این استودیو اوکراینی شایسته تمام زمانی است که برای ساخت این بازی نیاز دارد تا بتواند آن را به عنوانی بی‌نظیر تبدیل کند، اما سخت است که با دیدن این تصاویر چشمگیر هیجان زده نشوید.

 

 

کسانی که مراحل توسعه بازی STALKER 2 را دنبال نمی‌کنند باید بدانند که این بازی برای اولین بار برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود. با این حال، استودیو GSC Game World در کیف، پایتخت اوکراین که یک هدف کلیدی در جنگ روسیه و اوکراین به حساب می‌آید، مستقر است. توسعه بازی STALKER 2 از آن زمان به شهر پراگ منتقل شده است، اگرچه بسیاری از توسعه دهندگان بازی در استودیو GSC Game World عمیقا درگیر دفاع از اوکراین هستند. تاخیری بیش از حد قابل درک، عرضه بازی را به سال ۲۰۲۳ موکول کرد، اما طرفداران از استودیو می‌خواهند که در ساخت بازی عجله نکنند.

 

 

آخرین به روزرسانی در مورد توسعه بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl در حساب رسمی توییتر این بازی به اشتراک گذاشته شد. استودیو GSC Game World نه تنها چهار اسکرین شات جدید از بازی ارائه کرد، بلکه در مصاحبه‌ای با سایت Wired به استودیو به حمله روسیه به اوکراین پرداخت. بیش از ۲۰۰ خانواده از توسعه دهندگان بازی حتی قبل از شروع جنگ نقل مکان کردند و اکنون توسعه بازی را از شهر پراگ هدایت می‌کنند. اما ۱۳۰ کارمند استودیو همچنان در اوکراین باقی مانده‌اند و حتی برخی همچنان در خط مقدم جنگ حضور دارند.

 

 

اسکرین شات های جدید بازی SALKER 2 در مقابل توصیفات دلخراشی که توسعه دهندگان بازی در طول یک سال گذشته از سر گذرانده‌اند، بسیار متفاوت است. بازی STALKER 2 درباره راکتور هسته ای چرنوبیل است، اما اسکرین‌ شات‌های منتشر شده نوید محتویات بیشتری را می‌دهند. این اسکرین شات‌ها گرافیک فوق العاده بازی، صحنه های ترسناک، خانه‌ها و زیرساخت های متروکه و سلاح‌های لازم برای زنده ماندن در چنین محیطی را نشان می‌دهد. اما با طلوع خورشید بر فراز چرنوبیل و ریشه گرفتن زندگی جدید، زیبایی نیز در آن یافت می‌شود.

 

 

ماریا گریگوروویچ (Maria Grygorovych)، تهیه کننده اصلی بازی STALKER 2 را اکنون یک «محصول ملی» اوکراین توصیف می‌کند. او می‌گوید که این نشان می‌دهد که «اوکراین نه تنها در میدان نبرد فوق‌العاده مؤثر و شجاع است، بلکه از نظر میراث فرهنگی نیز به همان اندازه ارزشمند است.» گریگوروویچ امیدوار است که این بازی مثال خوبی برای همین قضیه باشد و تلاش‌های مداوم استودیو در حال حاضر این پیام را به‌خوبی به جهانیان رسانده است.

اسکرین شات‌ها و گیم‌پلی نمایش داده شده از بازی به تنهایی به اندازه کافی چشمگیر هستند. با دیدن این تصاویر، می‌توان خیلی خوب درک کرد که چرا بازی STALKER 2 تا این حد مورد انتظار است. اینکه چنین عنوانی در چنین شرایطی ساخته شود، بدون شک برای بازیکنان کاری بسیار ارزش است.  

برچسب ها: STALKER 2: Heart of Chornobyl
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.