کمپانی سونی استودیو Firewalk را خریداری کرد

کمپانی سونی استودیو Firewalk را خریداری کرد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 2 ماه و 26 روز پیش

کمپانی سونی اعلام کرد که استودیو Firewalk به مجموعه استودیوهای جهانی پلی استیشن پیوسته است. این استودیو که بخشی از کمپانی مستقل ProbablyMonsters بود، درحال توسعه یک بازی چند نفره برای پلی استیشن است که هنوز معرفی نشده است.


هرمن هالست (Hermen Hulst)، رئیس PlayStation Studios در بیانیه مربوط به خرید استودیو Firewalk گفت:

 

«این استودیو مانند ما اشتیاق زیادی برای خلق جهان‌های تاثیرگذار و گیم‌پلی استثنایی دارد و ما می‌خواهیم بیشتر روی ماموریت‌ آن‌ها سرمایه گذاری کنیم. برای استودیو Firewalk و تجربه‌ و خلاقیتی که به استودیوهای پلی استیشن می‌آورند تا به رشد برنامه‌های سرویس محور ما کمک کنند، هیجان زده‌ایم.»

 

هالست در ادامه اضافه کرد:
 

«از گسترش روابطمان با استودیو Firewalk خوشحالیم و از این تیم در PlayStation Studios استقبال می‌کنیم. این شانس را داشتیم که چندین سال با کمپانی ProbablyMonsters و استودیو Firewalk همکاری کنیم و می‌دانیم که تیم‌های ما یک هدف را برای خلق تجربه‌های معنادار برای بازیکنان دنبال می‌کنند. رویکرد نوآورانه استودیو Firewalk در داستان‌سرایی یکپارچه و تعهد آن‌ها به خلق گیم‌پلی باکیفیت، فراتر از انتظارات ما است. فکر می‌کنم که طرفداران با دیدن بازی استودیو Firewalk بسیار خوشحال خواهند شد.»
 

 

 

استودیو Firewalk در سال ۲۰۱۸ تاسیس شده اما هنوز هیچ عنوانی منتشر نکرده است. تونی سو (Tony Hsu)، رئیس این استودیو پس از اعلام خبر همکاری با سونی برای ساخت یک بازی چند نفره گفت:


«ما استودیو Firewalk را با عشق به بازی‌هایی که می‌سازیم تاسیس کردیم. این علاقه دلیل بیدار ماندن من تا ساعت دو صبح برای تجربه بازی Phantasy Star Online با بقیه بازیکنان سرور شماره ۹ بود. حتی همسایه‌های من که به‌خاطر سر و صدا از من گلایه می‌کردند، درنهایت به جمع ما برای تجربه بازی Rock Band اضافه شدند.»

 

البته هرمن هالست تنها عضو ارشد سونی و پلی استیشن نبود که به خرید استودیو Firewalk واکنش نشان داد. جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس SIE، با اشاره به کیفیت اعضای استودیو Firewalk و تجربه آن‌ها در خلق عناوین چند نفره، درباره خرید این استودیو گفت:
 

«مطمئنم که پروژه آینده این استودیو یک بازی قدرتمند دیگر برای استودیو پلی استیشن خواهد بود و تجربه و مهارت آن‌ها در ساخت عناوین سرویس محور و تکنولوژی‌های جدید هم به رشد بیشتر پلی استیشن کمک خواهد کرد.»
 

استودیو Firewalk بیستمین استودیو اضافه شده به جمع استودیوهای جهانی پلی استیشن است.
 

برچسب ها: Firewalk, sony, playstation
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.