اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
9 ماه و 5 روز پیش

در جریان رویداد اخیر State of Play تریلر و اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد و اولین نگاه به تعدادی از ۶۵ لباس گوناگون مرد عنکبوتی در این بازی هم بخشی از این اطلاعات جدید بود.


در تریلر گیم‌پلی جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2، نقشه جدید این بازی که بیش از دوبرابر از نقشه قسمت اول بزرگتر است را هم می‌بینیم. به لطف مکانیک‌های جدیدی که برای تار زدن و حرکت در محیط بازی طراحی شده، رفت و آمد در نیویورک سریع‌تر و لذت‌بخش‌تر از همیشه است. علاوه بر این‌ها، در این تریلر شاهد فعالیت و خطوط داستانی جدیدی که در جهان بازی‌ پخش‌ شده‌اند بودیم که به لطف نرم افزار جدید مرد عنکبوتی، نشانه‌های واقعیت افزوده داخل بازی و توانایی‌های مخصوص آن‌ها، می‌توانید این فعالیت‌ها را پیدا کنید.

 


استودیو Insomniac تایید کرد که علاوه بر ونوم و کریون شکارچی، دشمنان جدیدی که هرگز در دنیای مرد عنکبوتی دیده نشده‌اند هم در بازی معرفی می‌شوند. تا این لحظه، علاوه بر دو شخصیت یاد شده، اشاراتی به بیگ ویل (Big Wheel)، یکی دیگر از دشمنان مرد عنکبوتی در کمیک‌ها، شده است. همچنین، بازگشت جی جونا جیمسون (J. Jonah Jameson) به ساختمان دیلی بیوگل هم تایید شده است.
در نهایت، نوبت به ۶۵ لباس مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌رسد. استودیو Insomniac وعده طراحی لباس‌های بسیار زیادی برای این بازی داده بود و با طراحی ۶۵ لباس گوناگون با الهام از کمیک‌ها، فیلم‌ها و البته طراحی‌های جدید، به وعده خود عمل کرده است. با توجه به گزینه‌هایی که برای شخصی‌سازی وجود دارد، دو مرد عنکبوتی مجموعا بیش از ۲۰۰ ظاهر مختلف در بازی خواهند داشت.


بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

 

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.