دموی گیم پلی بازی Spider-Man: Miles Morales به نمایش در آمد

دموی گیم پلی بازی Spider-Man: Miles Morales به نمایش در آمد

دموی جدید گیم پلی بازی Spider-Man: Miles Morales در رویداد پلی استیشن 5 به نمایش در آمد. در این دمو، مایلز مورالز مشغول مبارزه با راکسون و نیرویی تحت عنوان «زیرزمین» در نزدیکی پل هارلم است.

 

در سکانس سینمایی، ما مرد عنکبوتی را می‌بینیم که با استفاده از سم انفجاری خود برای عقب زدن دشمنان استفاده می‌کند و اینکار را قبل از پوشیدن ماسک ابر قهرمانی خود انجام می‌دهد. در مقایسه با پیتر پارکر به عنوان اسپایدرمن قبلی، به نظر می‌رسد مورالز قابلیت‌های جدیدتری را در اختیار دارد. از جمله این حرکات می‌توان به نامرئی شدن تقریبا کامل برای مخفی شدن در پشت دشمنان و هم‌چنین انواع مختلفی از شوک الکتریکی اشاره کرد.

پس از این مبارزات، مورالز را می‌بینیم که مشغول نجات دادن تعدادی از مردم از روی پل و ماشین و اتوبوس‌های در حال سقوط به دریا است.

 

این سکانس‌ها کاملا اکشن هستند و در ترکیب با گیم‌پلی چشمگیر بازی، در لحظات سینمایی جریان دارند.

این بازی در تعطیلات امسال روی پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و در یک پست وبلاگ جداگانه سازنده بازی، Insomniac تاکید کرد که این بازی برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

 

هم‌چنین خریداران نسخه آلتیمیت پلی استیشن 5 بازی Spider-Man: Miles Morales، یک کوپن تخفیف برای خرید نسخه ریمستر شده بازی اسپایدرمن قبلی روی پلی استیشن 5 که شامل نسخه کامل بازی و DLCهاست، دریافت می‌کنند.

برچسب ها: بازی Spider-Man: Miles
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.