شایعه: تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Survivor مشخص شد

شایعه: تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Survivor مشخص شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 11 روز پیش

بر اساس یک ورود در پایگاه داده شبکه پلی استیشن، تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Survivor در اوایل مارس ۲۰۲۳ تعیین شده است. این طبق گفته کاربر PlayStation Game Size در توییتر است. به گفته این کاربر، پس از اینکه گزینه «افزودن به wish list» در یک صفحه فروشگاه فعال شد، از فهرست شدن این بازی مطلع شده است. به گفته آن، این احتمال وجود دارد که بازی Star Wars Jedi: Survivor در اواخر فوریه ۲۰۲۳ اکران شود.

 

 

اگرچه تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Survivor هنوز مشخص نشده است، اما استودیو Respawn Entertainment و کمپانی Electronic Arts یک برنامه برای انتشار آن در سال ۲۰۲۳ را، تایید کردند. این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر‌های شخصی، در دست توسعه است. به طرفداران در اواخر سال جاری وعده اخباری داده شد، بنابراین ممکن است حداکثر تا اوایل دسامبر، زمانی که رویداد The Game Awards 2022 برگزار می‌شود، چیزی در مورد تاریخ انتشار بشنویم.

 

 

استودیو Respawn Entertainment در ماه مه گفت: «حتی قبل از تکمیل بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، تیم ما دیدی داشت که چگونه ماجراجویی Cal، BD و خدمه را به دنباله انتقال دهد. برای بازی Star Wars Jedi: Survivor، ما در حال کار با کمپانی Lucasfilm Games هستیم تا میراث بازی Jedi: Fallen Order Star Wars را بسازیم. ما از فناوری‌های پیشرفته برای ایجاد مبارزات جدی‌تر و داستان‌سرایی سینمایی پویاتر، استفاده می‌کنیم تا داستان Cal، در حال بالغ شدن و زنده ماندن در دوران تاریک، را گسترش دهیم.»
 

برچسب ها: Star Wars Jedi: Survivors
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.