شایعه: توسعه بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake متوقف شده‌است

شایعه: توسعه بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake متوقف شده‌است

محمد مسعودی محمد مسعودی
13 روز پیش

ظاهرا، توسعه بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake در تمامی استودیو‌های کمپانی Embracer، متوقف شده است و طبق آخرین گزارش‌ها، احتمالا این بازی لغو شود. طی یک جلسه با سرمایه گذاران این کمپانی،‌ این شایعات به دلیل امتناع لارس وینگفورز (Lars Wingefors)، مدیرعامل کمپانی Embracer، از صحبت در مورد این بازی، تقویت شد.

جف گراب (Jeff Grubb)، کارشناس و افشاگر مشهور صنعت بازی، در آخرین پادکست Game Mess Mornings، در مورد بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake اعلام کرد که «به هیچ وجه در هیچ استودیویی روی این بازی کار نمی‌شود». در جریان آخرین جلسه با سرمایه گذاران، مدیرعامل کمپانی Embracer، از ارائه توضیحات درمورد وضعیت این بازی خودداری کرد و به سادگی گفت :«من متوجه شده‌ام که هرچه در اینباره بگویم، تبدیل به یک تیتر می‌شود و نظر دیگری ندارم.»
بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake در سال ۲۰۲۲ برای مدتی نامحدود به تعویق افتاده بود. استودیو Aspyr Media هم قبلا یک نسخه نمایشی عمومی از این بازی، برای ارائه به کمپانی تلویزیونی Lucasfilm و کمپانی سونی، ایجاد کرده بود. در حالی که گزارشات اولیه نشان دهنده رضایت این دو کمپانی از پیشرفت بازی بود، اما اندکی بعد، مدیر طراحی و مدیر هنری استودیو Aspyr Media، اخراج شدند. 


پس از آن، کار توسعه بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake به استودیو Saber Interactive، توسعه دهنده‌ای که با استودیو Aspyr Media همکاری می‌کرد، منتقل شد. به گفته گراب، توسعه این بازی، مجددا قبل از لغو شدن آن، به استودیو ناشناس دیگری از کمپانی Embrace، منتقل شد. 


از آن زمان، سونی تمامی آثار مربوط به این عنوان انحصاری کنسول پلی استیشن 5 را از اینترنت، ازجمله توییتر و یوتیوب، حذف کرده است و دلیل رسمی این امر، حقوق کپی رایت منقضی شده مربوط به موسیقی تریلر این بازی، عنوان شده است.


بازسازی این بازی، تنها پروژه‌ای نبود که در استودیو Aspyr Media لغو شد. طبق گزارشات، توسعه بسته گسترش دهنده‌ی Restored Content برای بازی Star Wars: Knights of the Old Republic 2 در کنسول نینتندو سوییچ، هم متوقف شده است. اخیرا در یک پرونده قضایی، استودیو Aspyr Media اعلام کرد که این استودیو «بر این باور است که می‌تواند محتوا را منتشر کند، اما یک شخص ثالث مخالفت کرد و استودیو Aspyr Media نتوانست این کار را انجام دهد». هویت شخص ثالث ذکر شده در حال حاضر مشخص نیست.

 

برچسب ها: Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, Star Wars: KOTOR Remake
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.