شایعه: بازی Starfield در اولین ماه‌های سال 2023 منتشر می‌شود

شایعه: بازی Starfield در اولین ماه‌های سال 2023 منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 3 روز پیش

بازی Starfield اولین IP جدید استودیو Bethesda Game Studios در 30 سال گذشته محسوب می‌شود و همین موضوع برای بالا بودن انتظارات از آن کافیست. این بازی قرار بود در تاریخ 11 نوامبر سال جاری و دقیقا در روزی که بازی Skyrim منتشر شده بود، عرضه شود، اما مشکلات مختلف باعث شدند تا کمپانی بتزدا این بازی و بازی Redfall را تا نیمه اول سال 2023 به تاخیر بیاندازد.


البته ممکن است عرضه این بازی چندان هم از تاریخ انتشار اولیه آن دور نشده باشد. یکی از کاربران Reddit به‌ تازگی تصویری از وب‌سایت سرویس گیم پس منتشر کرده که نشان می‌دهد بازی Starfield برای عرضه در اولین ماه‌های سال 2023 برنامه ریزی شده است. البته این پیام در حال حاضر در این وب‌سایت وجود ندارد و نمی‌توان از صحت داشتن آن مطمئن بود.

 

بازی Starfield و بازی Redfall با تاخیر مواجه شدند

شایعه: بازی Starfield در اولین ماه‌های سال 2023 منتشر می‌شود


اطلاعات زیادی از بازی Starfield در دسترس نیست، اما می‌دانیم که این بازی قرار است با یک نسخه بهبود یافته از موتور گرافیکی Creatin Engine ساخته شود. تاد هاوارد هم در گذشته گفته بود که تغییراتی که در این انجین ایجاد شده، «بزرگترین جهش تکنولوژیکی» تاریخ فعالیت Creation Engine را در این موتور گرافیکی ایجاد کرده‌ است.


بازی Starfield قرار است در سال 2310 جریان داشته باشد. شخصیت اصلی این بازی هم مانند دیگر بازی‌های Bethesda Games Studios در ابتدای بازی توسط بازیکن خلق می‌شود و قرار است که عضوی از یک گروه اکتشاف فضایی به‌نام صور فلکی (Constellation) باشد. جهان قابل اکتشاف این بازی The Settled Systems نام دارد که 50 سال نوری با منظومه شمسی فاصله دارد.
بازی Starfield در سال 2023 برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

 

 
برچسب ها: Starfield, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.