بخش داستانی بازی Starfield حدود 40 ساعت طول می‌کشد

بخش داستانی بازی Starfield حدود 40 ساعت طول می‌کشد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 3 ماه و 9 روز پیش

بعد از رونمایی از گیم‌پلی بازی Starfield، وب‌سایت IGN مصاحبه مفصلی با تاد هاوارد ترتیب داد که در آن اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد. بخشی از این مصاحبه به خط داستانی بازی Starfield اختصاص داشت و هاوارد اعلام کرد که مراحل داستانی این بازی حدود 20 درصد بزرگتر از بازی Skyrim یا بازی Fallout 4 است.


به‌‌خاطر تعداد زیاد مراحل، خط داستانی این بازی طولانی‌تر از خطوط داستانی معمول بازی‌های بتزدا خواهد بود. کامل کردن مراحل داستانی این بازی، بدون انجام هیچ یک از مراحل فرعی، بین 30 تا 40 ساعت طول خواهد کشید.

 

بازی Starfield چهار شهر بزرگ خواهد داشت 


البته زمان اتمام خط داستانی این بازی برای تمام بازیکنان یکسان نخواهد بود، اما همان‌طور که خط داستانی عناوین قبلی این استودیو در طولانی‌ترین حالت بیشتر از 28 ساعت طول نمی‌کشیدند، بخش داستانی بازی Starfield هم حداکثر بین 30 تا 40 ساعت طول خواهد کشید.


البته بخش داستانی بازی‌های بتزدا معمولا دلیل اصلی جذب بازیکنان نیست. مراحل فرعی، گروه‌های مختلف، ساخت و ساز، و گشت و گذار در محیط بازی‌، از مهم‌ترین فعالیت‌هایی هستند که بازیکنان را از انجام مراحل اصلی این بازی‌ها دور می‌کنند. با توجه به عظمت دنیای بازی Starfield و وجود بیش از 1000 سیاره قابل کاوش، به‌نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند راحت‌تر از هر زمان دیگری از انجام دادن مراحل داستانی دوری کنند.


در ادامه این مصاحبه، هاوارد به جامعه بزرگ Mod سازان بازی‌های بتزدا هم اشاره می‌کند.
«می‌دانیم که بازیکنان مدت زمان بسیار زیادی را در بازی‌های ما سپری می‌کنند. آن‌ها هنوز دارند بازی Skyrim را تجربه می‌کنند. در 10 سال گذشته آن‌ها چندین بار برای تجربه محتوای جدید به این بازی بازگشته‌اند. ما قطعا محتوای بیشتری برای این بازی منتشر خواهیم کرد و عاشق جامعه ماد سازان هستیم. فکر می‌کنیم که این بازی برای ماد سازها یک عنوان رویایی خواهد بود. آن‌ها آزادی عمل بسیار زیادی خواهند داشت.»

بازی Starfield در نیمه اول سال 2023 برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.
 

برچسب ها: Starfield, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.