در بازی Starfield می‌توانید عکس‌های خودتان را در صفحه بارگزاری استفاده کنید

در بازی Starfield می‌توانید عکس‌های خودتان را در صفحه بارگزاری استفاده کنید

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 20 روز پیش

مانند بازی‌های قبلی استودیو Bethesda در جهان بزرگ بازی Starfield هم محتوا و رازهای کوچک و بزرگ زیاد مخفی شده‌اند. با توجه به وسعت این بازی هم مشخص است که بازیکنان به زمان زیادی برای کشف تمام رازهای بازی نیاز خواهند داشت.


یکی از همین نکات مخفی و کوچکی که از بازیکنان مخفی شده بود هم مربوط به صفحات بارگزاری بازی هستند. در بازی Starfield می‌توانید هر اسکرین‌شاتی که با Photo Mode از بازی می‌گیرید را به‌عنوان تصویر صفحه بارگزاری انتخاب کنید. ویژگی‌ای که بازیکنان بازی Fallout 76 با آن کاملا آشنا هستند.

 

کهکشان عظیم بازی Starfield پر از مکان‌های چشم‌نواز است که بسیاری از بازیکنان قطعا در آن‌ها عکاسی خواهند کرد. باتوجه به این‌که دنیای این بازی هم یکپارچه نیست و برای رفتن به هرجای این کهکشان با صفحات بارگزاری روبرو می‌شوید، تصاویری که هنگام بارگزاری بازی می‌بینید به‌سرعت برایتان تکراری می‌شوند. 


بازی Starfield به بسیاری از وعده‌های خود عمل کرده و در مجموع تجربه لذت بخشی در فضای وسیع خود به بازیکنان ارائه می‌کند، اما یکپارچه نبودن هیچ‌ یک از بخش‌های بازی و نیاز به سفر سریع برای رفتن به هر نقطه از این کهکشان انتقادات زیادی را متوجه بازی و استودیو Bethesda کرده است.


بازی Starfield در تاریخ شش سپتامبر (15 شهریور) برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود.

برچسب ها: Starfield, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.