رده‌بندی سنی بازی Starfield مشخص شد

رده‌بندی سنی بازی Starfield مشخص شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 29 روز پیش

بازی Redfall یکی از بازی‌های انحصاری مورد انتظار ایکس باکس بود که می‌توانست پاسخ خوبی به کمبود شدید عناوین فرست پارتی باکیفیت برای ایکس باکس سری ایکس و اس در سال‌های اخیر باشد. شکست این بازی باعث افزایش انتظارات از بازی Starfield شده و با مشخص شدن رده‌بندی سنی این بازی، به‌نظر می‌رسد که دیگر تاخیری در تاریخ انتشار آن وجود نخواهد داشت.

 

بازی Starfield رسما توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی بزرگسال (+17) را دریافت کرده است. رده‌بندی سنی بازی‌ها معمولا در مراحل پایانی توسعه اتفاق می‌افتد و به‌نظر می‌رسد که دیگر شاهد هیچ تاخیری در تاریخ عرضه بازی Starfield نخواهیم بود.
 

پس از انتشار ناامیدکننده بازی Redfall، فیل اسپنسر تاکید کرد که کمپانی مایکروسافت کمک بهتری به توسعه بازی Starfield کرده است. او در ادامه تاکید کرد که نرخ فریم اجرایی بازی Starfield روی ایکس باکس سری ایکس و اس به‌موقع اعلام خواهد شد.
 

اطلاعات و تصاویر بسیار بیشتری از گیم‌پلی این بازی در رویداد Starfield Direct که در روز 11 ژوئن (21 خرداد) برگزار می‌شود منتشر خواهد شد.
بازی Starfield در تاریخ شش سپتامبر (15 شهریور) برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود. این بازی از روز اول انتشار در دسترس مشترکین سرویس گیم‌ پس قرار خواهد گرفت.

 

 
برچسب ها: Starfield, ایکس باکس سری ایکس
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.