بازی Starfield و بازی Redfall با تاخیر مواجه شدند

بازی Starfield و بازی Redfall با تاخیر مواجه شدند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 4 ماه و 25 روز پیش

با وجود این‌که کمپانی مایکروسافت قصد داشت تا پایان سال ۲۰۲۲ حداقل دو انحصاری بزرگ دیگر منتشر کند، این دو عنوان با تاخیر مواجه شدند تا برنامه‌های این کمپانی برای ماه‌های باقی‌مانده از سال جاری میلادی با مشکل مواجه شود. 
تاریخ انتشار قبلی بازی Starfield روز ۲۲ نوامبر (یک آذر) و بازی Redfall، تابستان پیش‌رو بود، اما امروز اعلام شد که این دو بازی در سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهند شد و هر دو آن‌ها قرار است در نیمه‌ اول سال ۲۰۲۳ عرضه شوند. بیانیه کمپانی بتسدا درباره تاخیر این دو عنوان را در ادامه مشاهده می‌کنید.
«تصمیم گرفتیم تا تاریخ عرضه بازی Redfall و بازی Starfield را تا نیمه اول سال ۲۰۲۳ به تاخیر بیاندازیم. تیم بازی‌سازان استودیو‌ Arkane Austin و Bethesda Game Studios جاه‌طلبی‌های بزرگی برای بازی‌هایشان دارند و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که شما بهترین و کامل‌ترین نسخه از این عناوین را دریافت خواهید کرد.»

 


این کمپانی در ادامه اعلام می‌کند که اولین تریلر گیم‌پلی بازی Redfall و بازی Starfield در رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا به‌نمایش درخواهد آمد.
پیش از این تصور می‌شد که حداقل بازی Starfield در تاریخ ۲۲ نوامبر منتشر شود و هیچ تاخیری برای این بازی در کار نباشد. علاوه بر اطمینان تاد هاوارد (Todd Howard) از انتشار این بازی در تاریخ اعلام شده، به دلیل یکی بودن روز و ماه انتشار این بازی با بازی Skyrim، تغییر برنامه‌های این کمپانی برای انتشار بازی Starfield بسیار بعید به‌نظر می‌رسید.
رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا در روز ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها: Starfield, Redfall
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.