اطلاعات جدیدی از داستان محتوای دانلودی Shattered Space بازی Starfield منتشر شد

اطلاعات جدیدی از داستان محتوای دانلودی Shattered Space بازی Starfield منتشر شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
1 ماه و 19 روز پیش

چند ماه از انتشار بازی Starfield می‌گذرد و به‌روزرسانی جدید این عنوان قرار است قابلیت‌های زیادی به بازی اضافه کند؛ از افزوده شدن حالت‌های گرافیکی جدید روی کنسول‌ها گرفته، تا نقشه سطح سیارات و شخصی‌سازی بیشتر سفینه‌ها. تا آخر سال میلادی 2024 هم وسایل نقلیه به بازی اضافه خواهند شد. البته که در کنار همه اینها، یک بسته گسترش‌دهنده بزرگ هم برای بازی در دست ساخت است که با نام بازی Starfield: Shattered Space می‌شناسیمش و با اینکه هنوز اطلاعات رسمی از این بسته گسترش‌دهنده منتشر نشده، برخی جزئیات احتمالی از این محتوای دانلودی در سطح اینترنت پخش شده‌اند.

 

این جزئیات که با ریزبینی یکی از کاربران ردیت به دست ما رسیده، از ویدیوی اخیر شرکت Bethesda استخراج شده که در مورد آپدیت جدید بازی بود. گویا سازنده بازی سهوا یا عمدا مدارکی در ویدیوی خود به جا گذاشته که به بسته گسترش‌دهنده Shattered Space اشاره می‌کند و طوری که می‌توان نتیجه گرفت، داستان این DLC حول محور گروه مرموز House Va’ruun می‌چرخد. شما می‌توانید با مراجعه به ویدیویی که در مورد به‌روزرسانی بازی منتشر شده، نگاهی به دقیقه 4:50 بیندازید و با زوم روی تصویر، چند خط کد را ببینید که همه به House Va’ruun اشاره دارند.

اگر با این گروه مرموز آشنا ندارید، شاید خوب باشد که بدانید House Va’ruun یکی از چندین سازمان موجود در بازی Starfield است، که به عبادت موجودی کیهانی به نام مار بزرگ (Great Serpent) مشغول هستند و تاریخی پر از خون و خشونت دارند. تقریبا تمام ارتباطات خود با کل منظومه شمسی را قطع کرده‌اند. البته آندرجا (Andreja) که از همراهان قابل انتخاب در بازی Starfield است، از اعضای این گروه است اما خود سازمان مذکور نقش خاصی در داستان اصلی ایفا نمی‌کند.

بسته گسترش‌دهنده Shattered Space بازی Starfield در پاییز 2024 برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. شایعات می‌گویند که در ماه بعد شاهد معرفی این بسته گسترش دهنده خواهیم بود.

برچسب ها: Starfield, ایکس باکس سری ایکس, مایکروسافت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.