مشکلات عرضه استیم دک به زودی برطرف خواهند شد

مشکلات عرضه استیم دک به زودی برطرف خواهند شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 11 ماه پیش

هیچ سخت افزاری در بازار وجود ندارد که از کمبود عرضه و تولید محدود مصون مانده باشد و این امر برای کنسول استیم دک هم صدق می‌کند. با این حال کمپانی Valve، در طول زمان پس از عرضه، شاهد بهبودهای قابل توجهی در این وضعیت بوده، زیرا این کمپانی در ماه آوریل تأیید کرد که تولید استیم دک را افزایش می‌دهد و پس از آن، تقریباً یک ماه پیش، تأیید کرد که به زودی حجم محموله‌ها دو برابر خواهد شد.

مقایسه عملکرد فنی ایکس باکس سری اس و استیم دک 

اکنون، این شرکت فاش کرده است که پیشرفت بیشتری در این زمینه حاصل شده است. طبق گفته‌های کمپانی Valve، مشکلات عرضه و تولید کنسول استیم دک زودتر از آنچه که پیش‌بینی شده، برطرف خواهد شد. این به این معنی است که کمپانی می‌تواند دستگاه را در مقادیر بیشتر از حد انتظار عرضه کند.

 

همه افرادی که در حال حاضر در صف رزرو کنسول استیم دک هستند، می‌توانند تا قبل از پایان سال میلادی جاری، کنسول را دریافت کنند. علاوه بر این، کمپانی Valve می‌گوید بسیاری از افرادی که در صف انتظار سه‌ماهه چهارم میلادی بوده‌اند، کنسول خود را در سه‌ماهه سوم میلادی، دریافت خواهند کرد.

 

کمپانی Valve گفت :«ما می‌توانیم تقاضای افراد را زودتر از آنچه که تخمین زده بودیم، برآورده کنیم. بسیاری از کمبودهای زنجیره تامین که  روی عرضه کنسول استیم دک تاثیر می‌گذارند به تدریج برطرف خواهند شد و ما به افزایش میزان تولید ادامه می‌دهیم. بنابراین می‌توانیم کنسول‌های بیشتری را سریع‌تر از همیشه تولید کنیم.»

 

در اوایل ماه گذشته، کمپانی Valve اعلام کرد که تاخیری در راه‌اندازی ایستگاه مونتاژ کنسول استیم دک به وجود خواهد آمد که به دلیل کمبود قطعات و بسته شدن کارخانه‌ها ناشی از بیماری COVID-19 است. این شرکت هنوز به‌روز‌رسانی در این زمینه ارائه نکرده است.
 

 
برچسب ها: Valve, استیم دک
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.