تریلر جدید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

تریلر جدید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 5 ماه و 11 روز پیش

با انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بازیکن‌ها مجددا وارد جهان دی‌سی خواهند شد، با این تفاوت که این‌بار آن‌ها کنترل اعضا یک گروه جنایتکار را برعهده خواهند داشت؛ گروهی متشکل از هارلی کوئین، ددشات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک. در طرف مقابل قهرمان‌های برجسته دی‌سی نظیر سوپرمن و فلش قرار دارند که به لطف برینیاک و دسیسه‌های به خصوصش به یک تهدید کلی برای زمین تبدیل شده‌اند و جوخه خودکشی می‌بایست در مقابل آن‌ها قرار بگیرد. همانطور که انتظار می‌رفت، شخصیت‌های مطرح شده تنها چهره‌های محبوب دی‌سی نخواهند بود که در این بازی حضور خواهند داشت. براساس تریلر بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در رویداد 2022 The Game Awards حضور بتمن، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دی‌سی در این بازی تایید شده است.

 

تریلر جدید این عنوان را با هم می‌بینیم:

 

هنوز مشخص نیست که بتمن در کنار اعضا جوخه خودکشی قرار می‌گیرد یا به تیم سایر قهرمان‌های دی‌سی می‌پیوندد. با این حال از آن‌جا که اتفاقات بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در جهان سری بازی‌ Batman: Arkham جریان دارد، انتظار می‌رود که بتمن به یکی از اصلی‌ترین دشمنان هارلی کوئین و دوستانش تبدیل شود. همچنین به صورت رسمی تایید شد که کوین کانروی (Kevin Conroy) صداپیشگی و ایفا نقش بتمن را در پروسه تولید بازی مذکور برعهده داشته است. کانروی چندی پیش در 66 سالگی درگذشت و بازی جدید استودیو Rocksteady آخرین حضور او در قالب این شخصیت محسوب می‌شود. کوین کانروی پیش از این در آثار متعددی همچون سری بازی‌ Batman: Arkham، سریال Batman: The Animated یا انیمیشن‌های گوناگون ایفاگر نقش بتمن بوده است.

 

باید چه انتظاری از آینده بازی‌های بتمن داشته باشیم؟ 

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 26 می 2023 (5 خرداد 1402) برای پلتفرم کامپیوتر به همراه کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.