کمپانی Take Two از کیفیت بالای عناوین آینده سری بازی GTA اطمینان دارد

کمپانی Take Two از کیفیت بالای عناوین آینده سری بازی GTA اطمینان دارد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 5 ماه و 8 روز پیش

بازی GTA Trilogy Remastered با انبوهی از مشکلات فنی و حتی محتوای اشتباهی در فایل‌هایش منتشر شد. این مشکلات در نهایت کمپانی Take Two را مجبور کردند تا برای مدتی این بازی را از دسترس کاربران کامپیوتر خارج کرده و به اشکال مختلف از آن‌ها عذرخواهی کند.


به‌خاطر همین مشکلات، سرمایه‌گذاران کمپانی Take Two خواستار تغییر نحوه کنترل کیفیت محصولات آینده این کمپانی شدند تا از رخ دادن چنین مشکلاتی در عناوین آینده این کمپانی مانند نسخه نسل نهمی بازی GTA 5 و قسمت بعدی این مجموعه که اخیرا در دست ساخت بودنش تایید شد، جلوگیری شود. 

 

کمپانی Take Two از کیفیت بالای عناوین آینده سری بازی GTA اطمینان دارد


در پاسخ به این درخواست، رئیس کمپانی Take Two اطمینان داد که این کمپانی همیشه به ‌دنبال ارائه بهترین کیفیت ممکن در بازی‌های خود است. او در ادامه افزود:

«خیلی کم پیش می‌آید که محصولات ما کیفیت کافی را نداشته باشند و فکر می‌کنم که نسخه ریمستر سه‌گانه بازی GTA یکی از این موارد بود. ما بسیاری از مشکلات این بازی را رفع کرده‌ایم و بهبودهای بیشتری هم در راه هستند. در آینده تمرکز بالای خود را روی حفظ کیفیت بالای محصولات حفظ خواهیم کرد و نسبت به کیفیت عناوین آینده کاملا مطمئن هستیم.»


با وجود تمامی مشکلات بازی GTA Trilogy Remastered، این عنوان بسیار بهتر از انتظارات کمپانی Take Two عمل کرده و تا به امروز موفق به فروش بیش از 10 میلیون نسخه شده است. 

 

برچسب ها: GTA Trilogy: The Definitive Edition, GTA 6, GTA
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.