استودیو Techland درحال نظرسنجی از بازیکنان درباره بازی Dying Light 3 است

استودیو Techland درحال نظرسنجی از بازیکنان درباره بازی Dying Light 3 است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 14 روز پیش

با وجود این‌که در دست ساخت بودن قسمت سوم بازی Dying Light هنوز رسما تایید نشده، استودیو Techland درحال نظرسنجی از بازیکنان درباره خصوصیات شخصیتی قهرمان این بازی است.
تیمون سمکتالا (Tymon Smektala)، کارگران بازی Dying Light 2: Stay Human، در صفحه توییتر خود یک نظرسنجی برگزار کرده و از طرفداران این بازی پرسیده که چه نوع شخصیتی را برای قهرمان قسمت سوم می‌پسندند. گزینه‌های این نظرسنجی، Survivor، Nightrunner، Pilgrim یا مامور رستگار شده GRE هستند که گزینه آخر محبوبیت بسیار بیشتری بین بازیکنان داشته است.

 


سمکتالا سال گذشته هم  درباره قسمت سوم این مجموعه با رسانه VGC صحبت کرده بود. او در این مصاحبه گفت:


«فکر می‌کنم که اگر قسمت سومی در کار باشد، شخصیت اصلی آن قدرت‌، مهارت و توانایی‌های پایه‌ای بیشتری در ابتدای بازی خواهد داشت.»

 

بازی Dying Light 2: Stay Human سال گذشته برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شده است. استودیو Tehcland اعلام کرده بود که قصد دارد تا پنج سال با انتشار محتویات دانلودی گوناگون از این بازی پشتیبانی کند. بازی Dying Light 2 در اولین ماه عرضه خود موفق به فروش پنج میلیون نسخه‌ای شد. استودیو Techland دو ماه پیش اعلام کرد که فروش کلی این مجموعه از ۳۰ میلیون نسخه فراتر رفته است.  

برچسب ها: Dying Light 2: Stay Human, Dying Light 3
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.