شایعه: بازی The Elder Scrolls 6 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعه: بازی The Elder Scrolls 6 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 2 ماه و 16 روز پیش

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، در سال 2020 اعلام کرده بود که این کمپانی شرایط انحصار هر یک از بازی‌های کمپانی بتزدا را جداگانه بررسی خواهد کرد، اما در سال‌های اخیر مشخص شد که بازی‌های بزرگ این کمپانی مانند بازی Starfield و بازی The Elder Scrolls 6 فقط برای ایکس باکس و کامپیوتر عرضه خواهند شد. با این حال، بیانیه اخیر مایکروسافت باعث ایجاد حدس و گمان‌های جدید درباره احتمال عرضه بازی The Elder Scrolls 6 برای پلی استیشن 5 شده است.


کمپانی مایکروسافت در ماه دسامبر سال 2022 اعلام کرده بود که سه بازی بزرگ از استودیوهای کمپانی ZeniMax به‌صورت انحصاری برای اکوسیستم ایکس باکس عرضه خواهند شد. در آن زمان مشخص بود که بازی Redfall و بازی Starfield فقط برای ایکس باکس و کامپیوتر عرضه خواهند شد و همه تصور می‌کردند که سومین انحصاری مورد بحث، بازی The Elder Scrolls 6 است.

بازی Hi-Fi Rush (از استودیو Tango Gameworks) در ماه ژانویه ناگهان برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شد و هفته گذشته یکی از سخنگوهای کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که حالا قرار است دو بازی دیگر از کمپانی ZeniMax (بازی Redfall و بازی Starfield) به‌صورت انحصاری برای ایکس باکس عرضه شوند. این موضوع باعث افزایش حدس و گمان‌ها درباره احتمال عرضه بازی The Elder Scrolls 6 برای پلی استیشن 5 شده و کمپانی مایکروسافت هم تا این لحظه هیچ صحبتی درباره این موضوع نکرده است.


 

البته همچنان هیچ مدرک محکمی برای انتشار بازی The Elder Scrolls 6 روی پلی استیشن 5 وجود ندارد. احتمال زیادی وجود دارد که مایکروسافت در بیانیه‌های رسمی خود تنها به عناوین انحصاری ایکس باکس که قرار است در آینده نزدیک منتشر شوند اشاره کند و می‌دانیم که هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی The Elder Scrolls 6 باقی مانده است.


 

سری بازی The Elder Scrolls طرفداران بسیار زیادی روی تمام پلتفرم‌ها دارد و همین موضوع می‌تواند مایکروسافت را راضی به عرضه این بازی روی پلی استیشن کند. با این حال، هنوز چندین سال تا عرضه قسمت ششم این مجموعه فاصله داریم و نمی‌توان هیچ پیش‌بینی محکمی درباره این بازی انجام داد. 
 

برچسب ها: The Elder Scrolls 6, ایکس باکس سری ایکس, پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.