بخش چندنفره بازی The Last of Us با تاخیر مواجه شد

بخش چندنفره بازی The Last of Us با تاخیر مواجه شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 28 روز پیش

تقریبا همه مطمئن بودند که بخش چندنفره بازی The Last of Us در کنار بازی Marvel’s Spider-Man 2 در رویداد پلی استیشن حضور خواهد داشت و غیبت این بازی یکی از عجیب‌ترین اتفاقات رویداد بود. با این‌حالف عده‌ای تصور می‌کردند که این بخش چندنفره احتمالا مانند سال گذشته در رویداد Summer Game Fest حضور خواهد داشت، اما به‌نظر می‌رسد که مشکلات بزرگتری گریبان‌گیر این بازی شده است.


جیسون شرایر (Jason Schreier) اخیرا در گزارشی ادعا کرده که توسعه بخش چندنفره بازی The Last of Us با مشکل مواجه شده است. او در گزارش خود ادعا می‌کند که با چهار نفر از اعضای آشنا به پروژه توسعه این بازی صحبت کرده و آن‌ها گفته‌اند که «پس از ارزیابی اخیر، بازی کوچک‌تر شده است.» او در ادامه گزارش اعلام می‌کند که این پروژه کنسل نشده، اما پس از ابراز نگرانی متخصصین استودیو Bungie نسبت به امکان درگیر نگه داشتن بازیکنان با مکانیک‌های کنونی بازی، بسیاری از اعضای تیم توسعه به پروژه‌های دیگر فرستاده شده‌اند و استودیو ناتی داگ درحال بازنگری اهداف خود برای این پروژه است.

 

شرایر ادعا می‌کند که رسانه Bloomberg اخیرا از استودیو ناتی داگ درخواست کرده تا نسبت به این شایعات واکنش نشان دهد و بیانیه‌ای که اخیرا این استودیو منتشر کرده، در پاسخ به همین درخواست بوده است.

استودیو ناتی داگ در این بیانیه که در توییتر منتشر کرده می‌گوید:
 

«می‌دانیم که بسیاری از شما امیدوار بودید که اطلاعات بیشتری از بخش چندنفره بازی The Last of Us دریافت کنید. نسبت به کاری که تا اینجا در این بازی انجام داده‌ایم احساس غرور می‌کنیم، اما همزمان با پیشرفت روند توسعه، فهمیدیم که باید زمان بیشتری صرف توسعه آن کنیم.
تیم ما به کار کردن روی این پروژه و دیگر پروژه‌های استودیو که شامل یک تجربه تک‌نفره کاملا جدید است، ادامه می‌دهد. در آینده اطلاعات بیشتری منتشر خواهیم کرد.»

 

باتوجه به بیانیه استودیو ناتی داگ، به‌نظر می‌رسد که بخش چندنفره بازی The Last of Us با تاخیر مواجه شده و فعلا تاریخ انتشار مشخصی ندارد.
 

برچسب ها: The Last of Us Part 2, The Last of Us, پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.