اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Factions منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Factions منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 14 روز پیش

نیل دراکمن (Neil Drukmann)، رئیس استودیو ناتی داگ، می‌داند که طرفداران سری بازی The last of Us منتظر ساخت دنباله بعدی این سری هستند، اما ظاهرا استودیو تا آن زمان مشغول کار روی عنوان چند نفره مستقلی است که با نام بازی The Last of Us Factions شناخته می‌شود. به گفته دراکمن، جهان این بازی به اندازه هر بازی تک نفره این استودیو بزرگ است و از بعضی جهات، حتی بزرگتر هم محسوب می‌شود. دراکمن در حالی که جزئیاتی از داستان و گیم‌پلی بازی ارائه نکرد، اما وعده داد که در اواخر سال جاری خبر‌های بیشتری در مورد آن خواهیم شنید. 

 

بخش چندنفره بازی The Last of Us بسیار بزرگ خواهد بود

در گفت و گو با وب سایت Kinda Funny، او تایید که این بازی «عنوان بزرگ بعدی» استودیو ناتی داگ خواهد بود. قضیه جایی جالب تر می‌شود که دراکمن نه نویسنده اصلی و نه کارگردان این عنوان است و چنین چیزی را اعلام کرده. 


دراکمن گفت :« چیزی که تیم جمع کرده بسیار جالب است. این پروژه متفاوت‌تر از کاری است که من انجام داده‌ام چون افراد مختلفی در ساخت آن شرکت داشته‌اند. اما اینکه افراد دیگری هم در این جهان، در نقش یک رهبر، بازی کنند و با هم ترکیب شوند برای من جالب است و بی‌صبرانه منتظر نشان دادنش هستم.» 


دراکمن در این پروژه بیشتر به عنوان یک تهیه کننده حضور خواهد داشت، در حالی که وینیت آگاروال (Vinit Agarwal)، جوزف پتیناتی (Joseph Pettinati) و آنتونی نیومن (Anthony Newman)، کهنه سربازان سری بازی‌ Uncharted و بازی The Last of Us، سرپرست تیم هستند. 


استودیو ناتی داگ، حتی قبل‌تر از انتشار بازی The Last of Us Part 2، برای مدتی طولانی، مشغول کار روی بازی The Last of Us Factions بوده است و به گفته خود استودیو، این جاه طلبانه‌ترین پروژه‌ای است که روی آن کار شده است و می‌تواند دنیای این فرنچایز را بیشتر گسترش دهد. در ماه‌های آینده، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

 

برچسب ها: The Last of Us Factions, The Last of Us
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.