تریلر بازی The Last of Us Part 1 لو رفت

تریلر بازی The Last of Us Part 1 لو رفت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 27 روز پیش

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان درباره در دست ساخت بودن بازسازی بازی The Last of Us برای پلی استیشن 5، در فاصله چند ساعت مانده به برگزاری رویداد Summer Game Fest و معرفی کامل بازی The Last of Us Part 1، تریلر رونمایی این عنوان لو رفت. 

 

 


علاوه بر این تریلر، اطلاعاتی از بازی The Last of Us Part 1 در فروشگاه پلی استیشن هم منتشر شده که تاریخ انتشاری که روز گذشته توسط The Snitch اعلام شده بود را تایید می‌کند. در توضیحات این بازی در فروشگاه پلی استیشن ذکر شده است که بازی The Last of Us Part 1 یک بازسازی اساسی از عنوان اصلی خواهد بود و با وفاداری کامل به این بازی، بخش‌هایی از گیم‌پلی، مبارزات، گشت و گزار در محیط و کنترل‌های آن را مطابق با استانداردهای امروزی به‌روز رسانی کرده است.

 


بازی The Last of Us Part 1 تمامی محتویات داستانی بازی The Last of Us و بازی The Last of Us: Left Behind را ارائه خواهد کرد.
بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ دو سپتامبر (11 شهریور) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. در پایان این تریلر ساخت نسخه کامپیوتر این بازی هم تایید می‌شود، اما مشخص نیست که تاریخ انتشار این نسخه با نسخه پلی استیشن 5 یکی خواهد بود یا خیر. احتمالا در رویداد Summer Game Fest تاریخ انتشار نسخه کامپیوتر یا اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

 

رویداد Summer Game Fest ساعت 22:30 امشب برگزار می‌شود.

برچسب ها: سونی, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.