کارگردان بازی The Last of Us Part 2 درحال ساخت بازی بعدی خود است

 کارگردان بازی The Last of Us Part 2 درحال ساخت بازی بعدی خود است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 2 روز پیش

مدت زیادی از آغاز شایعات درباره بازی بعدی نیل دراکمن (Neil Druckmann) می‌گذرد. کارگردان خلاق استودیو ناتی داگ در رویداد Summer Game Fest سال گذشته اعلام کرده بود که بازی جدیدش در دست ساخت است، اما در مرحله‌ای نیست که بتوان درباره‌اش اطلاعات خاصی منتشر کرد. شایعات زیادی درباره این‌که این پروژه مربوط به بازی The Last of Us Part 3 است منتشر شدند، اما استودیو ناتی داگ تا کنون به هیچ یک از این شایعات واکنشی نشان نداده است.

 


با این حال، دراکمن همچنان با پروژه بعدی‌اش طرفداران را آزار می‌دهد. او هنگام مصاحبه با Entertainment Weekly درباره سریال The Last of Us، اعلام کرد که «درحال کار روی یک بازی دیگر» است. وقتی درباره قسمت سوم این مجموعه از او سوال شد، با خنده پاسخ داد: «تا جایی که به بازی بعدی استودیو ناتی داگ مرتبط است، نمی‌توانم هیچ حرفی بزنم. مدیر روابط عمومی‌ام هرگز چنین اجازه‌ای نمی‌دهد.»


دراکمن تاکید خاصی روی «بازی بعدی» استودیو ناتی داگ داشت. به‌ شکلی که به‌نظر می‌رسید تمام تلاشش را می‌کند تا بگوید که این بازی ارتباطی به مجموعه The Last of Us ندارد. در هر حال، هیچ چیز مشخص نیست و باید منتظر اعلامیه‌های رسمی استودیو ناتی داگ برای پروژه جدیدش باشیم. این استودیو درحال کار روی بخش چندنفره مستقل بازی The Last of Us هم هست، اما به‌نظر می‌رسد که زمان زیادی تا روشن شدن تکلیف این بازی و رونمایی کامل از آن باقی مانده است. بر اساس شایعات، پروژه ساخت این بازی در دست بازنگری است و تیم سازنده آن هم کوچکتر از قبل شده است.

 

برچسب ها: The Last of Us Part 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.