پیش خرید‌های بازی Prince of Persia Remake لغو شدند

پیش خرید‌های بازی Prince of Persia Remake لغو شدند

رامتین کاظمی رامتین کاظمی
1 سال و 3 ماه و 21 روز پیش

کمپانی یوبیسافت در حال لغو پیش خریدهای نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time و بازگرداندن پول خریداران بازی است، اما هنوز اصرار دارد که این بازی لغو نشده است.

نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time در سال ۲۰۲۰ معرفی شد و قرار بود دی ماه 1399 عرضه شود، اما عرضه بازی نه تنها با تأخیر مواجه شده است، بلکه اکنون حتی سرنوشت تولید بازی نیز نامشخص است.

کمپانی یوبیسافت همچان اصرار دارد که تولید این بازی ادامه دارد و استودیو Ubisoft Montreal که امسال توسعه آن را بر عهده گرفت، همچنان مشغول کار روی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake است. پیش از این، دو استودیو Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai مشغول ساخت این بازی بودند اما در اردیبهشت ماه امسال، کمپانی Ubisoft، توسعه بازی را به Ubisoft Montreal سپرد.

prince-of-persia-the-sands-of-time

کمپانی یوبیسافت همچنین بیان کرد که اگرچه ساخت بازی Prince of Persia Remake لغو نشده است،‌اما تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نیست و در آینده، زمانی که سازندگان بازی آماده باشند، اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر خواهد شد. به دلیل تاریخ عرضه نامشخص، یوبیسافت پیش‌خریدهای بازی را لغو کرده و پول افرادی را که بازی را پیش‌خرید کرده بودند، بازگردانده است.

 

البته هنوز مشخص نیست یوبیسافت چگونه این بازی را که فاصله زیادی تا پایان مراحل تولید و عرضه داشته است به پیش فروش گذاشته است و همچنین، مشخص نیست چرا پروسه ساخت بازسازی این بازی، اینقدر طول کشیده است. البته با توجه به اینکه این کمپانی در چند سال گذشته درگیر حواشی متعدد و اتهامات جدی درباره محیط کاری بوده است، به نظر نمی‌رسد که در آینده نزدیک، خبرهای خوبی درباره بازی Prince of Persia Remake بشنویم و حتی دور از ذهن نیست که یوبیسافت این پروژه را کاملا لغو و بایگانی کند.
 

برچسب ها: prince of persia, prince of persia remake, prince of persia the sands of time, یوبی سافت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.