شایعه: یوبی سافت در حال ساخت یک بازی جدید با اسم رمز Pathfinder است

شایعه: یوبی سافت در حال ساخت یک بازی جدید با اسم رمز Pathfinder است

کسری باطبی کسری باطبی
1 سال و 10 ماه و 24 روز پیش

آنطور که گزارش جدید تام هندرسون (Tom Henderson) در وبسایت Exputer بازگو می‌کند، کمپانی یوبی سافت در حال کار روی یک عنوان سوم‌شخص شوتر PvPvE با اسم رمز Pathfinder است. ظاهرا این عنوان در مراحل اولیه ساخت در استودیو Ubisoft Montreal است و از سبک هنری مشابه عنوان Hyper scape بهره می‌برد. بازیکنان در تیم‌های چهارنفره با شخصیت‌هایی که هر کدام قدرت‌های خاص خود را دارند به بازی می‌پردازند. در هر نوبت بازیکنان از حاشیه نقشه شروع کرده و پس از کوچک‌تر شدن نقشه به مرکز آن رسیده و با یک باس به مبارزه می‌پردازند.

مطالب مرتبط:

عمر بازی Hyper Scape به پایان رسید؛ سرورها خاموش خواهند شد.

 

 

برای رسیدن به مرکز، بازیکنان باید از دیوارهایی عبور کنند، اما دروازه‌هایی که روی این دیوارها قرار دارند هربار جابه‌جا می‌شوند. از دیگر موانع نیز می‌توان به بازیکنان تیم‌های رقیب و دشمنان هوش مصنوعی که سد راه می‌شوند اشاره کرد که با مبارزه کردن با آن‌ها کرکتر شما نیز قوی‌تر شده و لِول آپ می‌شود. البته دشمنان هوش مصنوعی نیز به مراتب قوی‌تر خواهند شد.

 

بنا به توضیحات هندرسون، عنوان Pathfinder نیز از یک هاب مرکزی مشابه به برجی که در بازی Destiny وجود دارد بهره می‌برد، که بازیکنان می‌توانند در آن تعامل با یکدیگر، خرید از مغازه‌ها، استفاده از میدان تیر، شرکت در رویدادها، استفاده از اتومبیل‌ها برای مسابقات و... بپردازند.

 

تاکنون خبر رسمی‌ای از جانب کمپانی یوبی سافت مبنی بر ساخت این بازی منتشر نشده است ولی با توجه به سابقه‌ی آقای هندرسون و اینکه کمپانی یوبی‌سافت تا چه اندازه در گذشته این‌چنین درزهای خبری‌ای داشته است که به وقوع پیوسته‌اند، می‌توان به اینکه چنین بازی‌ای در دست ساخت است اطمینان داشت.

برچسب ها: Pathfinder
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.