شایعه: بازی Uncharted: Drake's Fortune بازسازی خواهد شد

شایعه: بازی Uncharted: Drake's Fortune بازسازی خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 13 روز پیش

بازی Uncharted از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های پلی استیشن است. با اینکه بازی Uncharted: The Lost Legacy، آخرین نسخه این سری، هفت سال پیش عرضه شد، به نظر می‌رسد که سونی هنوز این سری را کاملا فراموش نکرده و با وجود مدت زمان زیادی که گذشته، قصد دارد دوباره جانی تازه به این مجموعه بازی جذاب دهد.

نیک بیکر (Nick Baker) از موسسان پادکست XboxEra در قسمت جدید این پادکست گفت که بازی Uncharted: Drake's Fortune قرار است از صفر تا صد دوباره ساخته شود و ریمیکی اساسی دریافت کند. این عنوان که برای اولین بار در سال 2007 عرضه شده بود، بازسازی شده و برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. بیکر گفت با اینکه این پروژه هنوز وارد مرحله ساخت نشده و نمی‌توان صد در صد به واقعی بودنش باور داشت، اما باز هم به احتمال زیاد رخ خواهد داد، چون عوامل سونی در حال نشان دادن چراغ سبز هستند.

بیکر همچنین مدعی است که مدارکی دیده که به ریمیک بازی اشاره دارند. او همچنین می‌گوید که در مدارک مذکور قید نشده بوده که آیا ناتی‌داگ در حال توسعه این ریمیک است، یا استودیو Bluepoint Games که در سال 2015 بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection را ساخت.

نکته جالب اینجاست که رئیس استودیو ناتی‌داگ یعنی نیل دراکمن (Neil Druckman) سال قبل گفته بود که کار این استودیو با بازی Uncharted تمام شده است، اما کمی بعدتر ناتی‌داگ آگهی استخدامی منتشر کرد که در آن به دنبال افرادی بود که «تیم‌هایی تشکیل دهند که هم عناوین جدید بسازند و هم به میراث بازی Uncharted رسیدگی کنند.»

اطلاعات غیررسمی می‌گویند که بازی جدید Uncharted: Drake's Fortune توسط استودیویی جدید ساخته می‌شود. بسیاری از گمانه‌زنی‌ها می‌گویند که این استودیو همان استودیویی است که در San Diego تاسیس شده و PlayStation Studios Visual Arts نیز به آن‌ها در توسعه بازی کمک می‌کند. در سال 2022 مشخص شد که این استودیو در حال همکاری با ناتی‌داگ برای توسعه «پروژه‌ای جدید از مجموعه‌ای محبوب» است.

برچسب ها: Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.