بخش چندنفره بازی Watch Dogs: Legion به زودی منتشر خواهد شد

بخش چندنفره بازی Watch Dogs: Legion به زودی منتشر خواهد شد

حالت آنلاین چندنفره بازی Watch Dogs: Legion در ماه آینده برای طرفداران این عنوان منتشر خواهد شد. از ماه مارس پیش رو بازیکنان می‌توانند وارد جهان بازی Watch Dogs: Legion شده و در کنار یکدیگر به تجربه بازی مشغول شوند.

 

این بخش چندنفره به بازیکنان اجازه می‌دهد که وارد جهان بازی شده و تجربه‌ای به صورت کوآپ (co-op) در بازی داشته باشند. علاوه بر حالت کوآپ، این به‌روزرسانی جدید بخش نبردهای هشت‌نفره با ربات‌های spiderbot را به همراه ماموریت‌های تاکتیکی چهارنفره به بازی اضافه خواهد کرد.

 

چندنفره بازی Watch Dogs: Legion به زودی منتشر خواهد شد

 

در ابتدا این حالت برای انتشار در ماه دسامبر سال 2020 میلادی برنامه‌ریزی شده بود اما تا دسامبر سال 2021 میلادی به تاخیر افتاد.

 

شرکت یوبیسافت تصمیم گرفت که این مدت زمان را برای بهبود کیفیت بخش داستانی بازی Watch Dogs: Legion اختصاص دهد. بازیکنان از همان روز اول عرضه بازی منتظر یک به‌روزرسانی برای تجربه درخور بخش چندنفره این عنوان بوده‌اند و حالا این انتظار به سر رسیده است.

 

صفحه توییتر رسمی بازی Watch Dogs: Legion نوشته است:

برای پس گرفتن لندن همراه با دوستانتان آماده شوید. بخش آنلاین بازی Watch Dogs: Legion در روز 9 مارس (19 اسفندماه) آینده منتشر می‌شود.

 

اگر پیش از این فکر می‌کردید دنیای بازی Watch Dogs: Legion برای گشت و گذار زیادی خالی است اکنون فرصت مناسبی است تا به تجربه بازی به همراه دوستانتان مشغول شوید. به همراه دوستان خود به نبرد با هکرهای تصادفی پرداخته و به گسترش قدرت DeadSec مشغول شوید.

 

بخش چندنفره بازی Watch Dogs: Legion در روز 9 مارس (19 اسفندماه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

 
 
برچسب ها: Watch Dogs: Legion
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.