دومین دمو بازی Wo Long: Fallen Dynasty به‌زودی منتشر می‌شود

دومین دمو بازی Wo Long: Fallen Dynasty به‌زودی منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 23 روز پیش

دومین دمو قابل تجربه بازی Wo Long: Fallen Dynasty قرار است در روز ۲۴ فوریه (پنج اسفند) در دسترس قرار بگیرد. برخلاف دمو قبلی این بازی که تنها در دسترس کاربران پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس قرار گرفته بود، این دمو جدید برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد تا تقریبا تمام بازیکنانی که می‌خواهند این دمو را تجربه کنند فرصت انجام این کار را داشته باشند.

 


اطلاعاتی جدید از بازی Wo Long: Fallen Dynasty منتشر شد

 

پیشرفت در این دمو قابل انتقال به بازی اصلی خواهد بود و بعد از انتشار بازی Wo Long: Fallen Dynasty، بازیکنان می‌توانند از همان‌ جایی که این دمو را رها کردند بازی را ادامه دهند. علاوه بر این، بازیکنانی که این دمو را تجربه و تمام می‌کنند، کلاه‌خود Crouching Dragon را هم دریافت می‌کنند و می‌توانند آن را در بازی نهایی استفاده کنند. 
بعد از پایان مهلت تجربه دمو قبلی بازی Wo Long: Fallen Dynasty، سازندگان شروع به بهبود مشکلات بازی کردند و نشان دادند که بازخورد بازیکنان به این دمو برای آن‌ها اهمیت زیادی داشته است. باید دید مشکلاتی نظیر بالانس نبودن پنجره زمانی برای دفاع ضربات دشمنان که در دمو قبلی بازیکنان را آزار می‌دادند در این دمو جدید برطرف شده‌اند یا خیر.
بازی Wo Long: Fallen Dynasty قرار است در تاریخ سه مارچ (۱۲ اسفند) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شود. این بازی از اولین روز عرضه روی سرویس گیم پس هم منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Wo Long: Fallen Dynasty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.