معرفی سه دسته تکنولوژی با فرصت‌های شغلی فراوان

معرفی سه دسته تکنولوژی با فرصت‌های شغلی فراوان

تیم Pspro تیم Pspro
1 سال و 9 ماه و 11 روز پیش

بازار کار یکی از مهمترین دلایلی است که افراد مختلف در زمان ورود به حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت آن را مد نظر قرار می‌دهند. یک موضوع مهم که برای این مسئله باید در نظر گرفته شود این است که چه تکنولوژی ها و چه زبان های برنامه نویسی را بایستی یاد گرفت تا بتوان برای یک شغل مناسب درخواست مصاحبه داد.
در این مطلب قصد داریم در رابطه با سه تکنولوژی بسیار پر طرفدار صحبت کنیم که با یادگیری آن ها بدون شک می‌توانید یک کار مناسب را پیدا کنید.


اولین مورد:‌ وردپرس

 

 


وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است. با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا شما این قابلیت را خواهید داشت که بدون نیاز به کد نویسی، وبسایت مورد نظرتان را طراحی کنید. سرعت بالای ایجاد وبسایت های مختلف یکی از دلایل اصلی پیگیری آموزش وردپرس است. با استفاده از آموزش وردپرس شما قابلیت آن را پیدا خواهید کرد که وردپرس را به صورت اصولی یاد گرفته و از امکانات آن در مسیر توسعه و طراحی سایت استفاده کنید.
از جمله امکانات اصلی وردپرس توانایی نصب پوسته و کار با افزونه های مختلف است. این امکانات شما را قادر می‌سازد تا وبسایت تان را به شکلی حرفه‌ای‌تر ارائه داده و در نتیجه کارایی بالایی از آن را ارائه کنید.
در دوره های آموزش وردپرس شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از این پوسته ها و افزونه ها وبسایت های مختلف را توسعه داده و از این امکان در جهت تسریع فرایند توسعه وب استفاده کنید. 
یکی دیگر از توانایی‌های بسیار کاربردی وردپرس مدیریت کاربران و نقش های مختلف آن است. زمانی که وبسایت شما به چندین کاربر مختلف نیاز داشته باشد در این صورت مدیریت آن‌ها یکی از کارهایی است که باید انجام دهید. آموزش وردپرس به شما قابلیت مدیریت بهتر کاربران را خواهد داد.
در یک دوره مناسب برای آموزش وردپرس چه چیزهایی را یاد خواهید گرفت؟
•    آموزش نصب و پیاده‌سازی وردپرس روی لوکال هاست و هاست های واقعی
•    مدیریت نوشته ها، برگه ها، دسته‌ بندی ها، برچسب ها و...
•    مدیریت دیدگاه های کاربران
•    کار با قالب های وردپرس 
•    کار با پلاگین های مختلف وردپرس
•    مدیریت کاربران و نقش های مختلف کاربری
•    انجام تنظیمات مختلف برای مدیریت وبسایت
•    و…


با آموزش وردپرس شما قدم اول را برای حرفه ای شدن در زمینه توسعه و طراحی سایت با استفاده از وردپرس برداشته و نوبت آموزش های وردپرس به صورت حرفه ای خواهد بود.
با حرفه‌ای تر شدن در زمینه آموزش وردپرس شما قابلیت آن را خواهید داشت که وبسایت های مختلفی را توسعه داده و در نهایت به سوی ایجاد وبسایت های مناسبی برای دسته بندی های مختلفی بروید. در این حالت شما رزومه کاری بسیار عالی خواهید داشت و در نتیجه می‌توانید با اعتماد به نفس خوبی، فرصت های کاری موجود در این زمینه را پیدا کرده و برای استخدام شدن تلاش کنید.
با استفاده از دوره آموزشی «آموزش وردپرس» وبسایت راکت می‌توانید به این اهداف دست پیدا کنید.

 


دومین مورد: PHP

 


PHP از پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است که بیش از ۶۰ درصد وبسایت ها با استفاده از این زبان ایجاد شده اند. با آموزش php شما می توانید وبسایت های توانمندی را ایجاد کرده و در نهایت قابلیت تبدیل شدن به یک توسعه دهنده یا برنامه نویس همه کاره را داشته باشید.
در فرایند آموزش php شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از این زبان برنامه نویسی ابزارهای بسیار زیادی ساخته شده و با به کار بردن این موارد در کنار خود php توانمندی بسیار بالایی برای توسعه اپلیکیشن ها پیدا خواهید کرد. 
Php در سال ۱۹۹۵ ساخته شد و به لطف متن باز و رایگان بودن آن وبسایت ها و ابزارهای بسیار زیادی از آن برای توسعه اپلیکیشن های سمت سرور خود استفاده کردند. وردپرس یکی از نمونه های بسیار مناسب ایجاد شده با استفاده از زبان برنامه نویسی php است که در سال های اخیر توانسته محبوبیت بسیار بالایی را بدست بیاورد.
یکی از مزایای آموزش php و یادگیری آن در استفاده کردن از کتابخانه های بسیار زیاد و مختلف آن است. برای مثال زمانی که بتوانید به خوبی فرایند آموزش php را طی کنید قابلیت استفاده از فریمورک‌ های حرفه ای مانند لاراول و سیمفونی را خواهید داشت که خود مسئله بسیار مهمی است. 
با به کار بردن این تکنولوژی‌ها قابلیت آن را خواهید داشت که به صورت یک برنامه نویس حرفه ای درآمده و برای فرصت های کاری مختلف اقدام به ارسال رزومه کنید.
در یک دوره آموزش php مناسب شما باید موضوعات زیر را یاد بگیرید:
•    آموزش نصب و پیاده سازی php در محیط سیستم عامل
•    آشنایی با دستورات و مفاهیم اولیه آن
•    بررسی توابع مختلف php
•    آشنایی با ساختار اپلیکیشن های سمت سرور
•    ارتباط برقرار کردن با دیتابیس های mysql
•    و... 
با به کار بردن یک دوره آموزش php مناسب قابلیت آن را پیدا خواهید کرد که به خوبی با موضوعات گفته شده آشنا شوید و در نهایت از هر کدام آن‌ها در بخش منحصر به فرد خود استفاده کنید. با استفاده از دوره آموزشی «آموزش PHP» وبسایت راکت می‌توانید به این اهداف دست پیدا کنید.

 

سومین مورد: پایتون

 


پایتون پر استفاده ترین زبان برنامه نویسی در بین حوزه‌های مختلف توسعه نرم افزار است. با یادگیری و آموزش پایتون شما قابلیت آن را خواهید داشت که در فرایند توسعه نرم افزار های سمت سرور، هوش مصنوعی، خودکارسازی و... مشارکت داشته و تلاش کنید تا در این زمینه ها حرفه ای شوید. 
آموزش پایتون یکی از حوزه های بسیار پر طرفدار بوده و افراد بسیار زیادی مسیر یادگیری پایتون را در پیش خواهند گرفت. با در نظر گرفتن این موضوع می‌توان به یادگیری پایتون بسیار خوش بین بود و در نتیجه به آینده‌ای که با استفاده از این زبان می‌توانید برای خودتان رقم بزنید خوش بین باشید. 
یکی از مزیت‌های یادگیری و آموزش پایتون در یادگیری چگونگی توسعه و طراحی وبسایت ها است. از آنجایی که پایتون ابزارهای بسیار زیادی برای این حوزه در اختیار دارد می‌تواند به خوبی در مسیر توسعه وبسایت ها به شما کمک بکند.
آموزش پایتون در نهایت منجر به روشن کردن مسیر شما برای یادگیری فریمورکی مانند Django می‌کند که در حال حاضر یکی از بی بدیل‌ترین فریمورک ها برای توسعه سمت سرور است.
در یک دوره آموزشی مناسب برای یادگیری و آموزش پایتون شما قابلیت آن را خواهید داشت که مفاهیم زیر را به خوبی یاد بگیرید:
•    نصب و پیاده‌سازی پایتون در محیط سیستم عامل
•    آشنایی و کار با مفاهیم اولیه زبان برنامه نویسی پایتون
•    کار با ابزارها و توابع داخلی پایتون
•    استفاده از کتابخانه های مختلف پایتون
•    مدیریت خطاها
•    برنامه نویسی شئ گرا
•    کار با دیتابیس 
•    و…


با استفاده از دوره آموزشی «آموزش پایتون» وبسایت راکت می‌توانید به این اهداف دست پیدا کنید.


در پایان


سه تکنولوژی «وردپرس»، «PHP» و «پایتون» در سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته و افراد بسیار زیادی را به خود جذب کرده‌اند. به موازات این موضوع، هر کدام از این سه مورد فرصت های کاری بسیار خوبی را برای توسعه دهندگان خود ایجاد کرده‌اند.
 

برچسب ها: آموزش, رپورتاژ آگهی
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.