زمان برگزاری دومین رویداد مخصوص ایکس باکس مشخص شد 

زمان برگزاری دومین رویداد مخصوص ایکس باکس مشخص شد 

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 3 ماه و 18 روز پیش

رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا قرار بود بخشی از نمایشگاه E3 امسال باشد، اما با کنسل شدن E3 2022، این رویداد هم به‌صورت مستقل در روز 12 ژوئن برگزار خواهد شد. اما این تنها رویدادی نخواهد بود که ایکس باکس و بتزدا برای هفته آینده تدارک دیده‌اند و یک رویداد دیگر هم قرار است دو روز بعد از رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا برگزار شود.

 


رویداد Xbox Game Showcase Extended قرار است که روز 14 ژوئن (24 خرداد) در ساعت 21:30 به وقت تهران برگزار شود. این رویداد 90 دقیقه‌ای، با حضور سازندگان عناوینی که در رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا نمایش داده شدند برگزار خواهد شد و نگاهی عمیق‌تر به این بازی‌ها خواهد داشت.


در حال حاضر، حضور بازی Starfield و بازی Redfall در رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا قطعی است. این دو بازی قرار بود تا انتهای سال 2022 برای ایکس باکس و کامپیوتر منتشر شوند، اما هردو آن‌ها تا نیمه اول سال 2023 تاخیر خوردند. علاوه بر این دو بازی، بازی Avowed، بازی Everwild، بازی Contraband، بازی Fable، بازی Perfect Dark، بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، بازی State of Decay 3 و بازی The Outer Worlds 2 هم تعدادی از عناوین معرفی شده در رویدادهای قبلی ایکس باکس هستند که توسط استودیوهای داخلی مایکروسافت توسعه داده می‌شوند و همچنان خبری از تریلر گیم‌پلی آن‌ها نشده است. احتمالا اطلاعات و تصاویر جدید از بسیاری از عناوین نام‌برده در رویدادهای پیش‌رو منتشر خواهد شد.


رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا در روز 12 ژوئن (22 خرداد) در ساعت 21:30 به وقت تهران و رویداد Xbox Game Showcase Extended دو روز بعد، در همین ساعت برگزار خواهد شد.

 

 
برچسب ها: ایکس باکس, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.