اشتراک خانوادگی گیم پس رسما آغاز به کار کرد

اشتراک خانوادگی گیم پس رسما آغاز به کار کرد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 روز پیش

کمپانی مایکروسافت بالاخره شایعات اشتراک خانوادگی سرویس گیم پس را تایید کرد. این کمپانی اعلام کرد که اینسایدرهای کشور کلمبیا و ایرلند می‌توانند از امروز به‌صورت آزمایشی، یک اشتراک گیم پس را با حداکثر پنج نفر به‌ اشتراک بگذارند. هر اکانتی که به حساب کاربری اصلی گیم پس متصل شود، به‌صورت جداگانه به بازی‌های گیم پس و محتوای این سرویس دسترسی خواهد داشت.


این اشتراک جدید تمام مزایای اشتراک گیم پس Ultimate را با قیمتی بالاتر ارائه می‌کند. در حال حاضر، مشترکین گیم پس در ایرلند و کلمبیا می‌توانند با انتخاب اشتراک گیم پس Insider Preview به این اشتراک جدید دسترسی پیدا کنند. با انتخاب این گزینه، زمان باقی‌مانده از سرویس گیم پس کاربر، با توجه به قیمت جدید سرویس خانوادگی که اندکی گران‌تر است محاسبه می‌شود.

 

شایعه: مایکروسافت قصد دارد امکان تجربه آزمایشی بازی‌ها را به گیم پس اضافه کند

اشتراک خانوادگی گیم پس رسما آغاز به کار کرد


در حال حاضر اشتراک 30 روزه گیم پس Ultimate به اندازه 18 روز از اشتراک گیم پس خانوادگی ارزش دارد. با توجه به هزینه 15 دلاری برای تهیه اشتراک Ultimate، به‌نظر می‌رسد که قیمت اشتراک خانوادگی گیم پس حدودا 25 دلار در ماه خواهد بود.


در حال حاضر این اشتراک فقط در ایرلند و کلمبیا در دسترس است و احتمالا در آینده نزدیک برای مشترکین گیم پس در دیگر مناطق هم فعال خواهد شد. 

 

 
برچسب ها: گیم پس, ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.