آپدیت نسل نهمی بازی Zombie Army 4 عرضه خواهد شد

آپدیت نسل نهمی بازی Zombie Army 4 عرضه خواهد شد

استودیو Rebellion Development اخیرا اعلام کرده است که به زودی آپدیت نسل نهمی بازی Zombie Army 4 برای کنسولهای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد؛ البته منظور این استودیو از عبارت »به زودی» برای کنسول جدید سونی، درواقع همین امروز بوده است!

 

مشخصا تصمیم این استودیو بریتانیایی به منظور عرضه آپدیت نسل نهمی این عنوان در چنین بازه زمانی کاملا هدفمند بوده است، چراکه بازی Zombie Army 4 هماکنون برای دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و آن دسته از افرادی که دارای کنسول نسل نهمی سونی هستند نیز میتوانند از تجربه این عنوان با جزئیات گرافیکی بالاتر و بارگزاریهای کوتاه مدت لذت ببرند. کاربران کنسول پلی استیشن 5 میتوانند از امروز با دانلود آپدیت جدید بازی Zombie Army 4، این عنوان را با نرخ 60 فریم بر ثانیه و کیفیت 4k بازی کنند.

 

با این وجود آپدیت جدید بازی Zombie Army 4 در تاریخ هشت آپریل (19 فروردین 1400) برای کنسولهای جدید ایکس باکس عرضه میشود، با این تفاوت که دارندگان کنسول ایکس باکس سری ایکس قادر خواهند بود تا به انتخاب خودشان این عنوان را با کیفیت 4k و نرخ 60 فریم بر ثانیه یا رزولوشن 1080p همراه با نرخ 120 فریم بر ثانیه تجربه کنند؛ با این حال برخلاف کاربران کنسول ایکس باکس سری ایکس، دارندگان کنسول ایکس باکس سری اس صرفا قادر هستند تا با رزولوشن 1080p ونرخ 60 فریم بر ثانیه به تجربه این بازی پردازند.

 

 

ناگفته نماند که استودیو Rebellion Development در کنار عرضه آپدیت نسل نهمی بازی Zombie Army 4، آپدیت دیگری را نیز به منظور رفع برخی باگها و مشکلات فنی موجود در این عنوان منتشر خواهد کرد. این آپدیت سبب رفع مشکلات متعددی که در ماموریت Death Canal وجود داشت، میشود و به لطف آن موسیقی و چگونگی گیم پلی سایر ماموریتها نیز دچار تغییر خواهد شد. همچنین آن دسته از افرادی که از طریق Steam یا فروشگاه Epic Games این بازی را روی پلتفرم رایانههای شخصی خریداری کردهاند، میتوانند به لطف ویژگی کراس-پلتفرم همراه با سایر دوستانشان که از پلتفرمهای دیگری استفاده میکنند، به مبارزه با زامبیهای موجود در جهان بازی بپردازند.

 

بنابر اطلاعات موجود، اینگونه به نظر میرسد که بازی Zombie Army 4 در طی هفتههای آینده به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه خواهد شد که مطمئنا باتوجه به عرضه آپدیت نسل نهمی این عنوان، اضافه شدن این بازی به سرویس مذکور برای کاربران کنسولهای جدید مایکروسافت بسیار خوشحال کننده است.

 

برچسب ها: Zombie Army 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.