خرید بازی NBA 2K19 - نینتندو سوییچ

مدل کالا: Nintendo Switch Game
موجودی: ناموجود
-+
قیمت : 710,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

برای اجرای این بازی حتما باید یک میکرو SD داشته باشید و با اتصال به اینترنت، مقداری از بازی را دانلود کنید.


بازی NBA 2K19 عنوانی در سبک شبیه سازی بسکتبال است که با تمرکز بر شبیه سازی ورزش بسکتبال و به ویژه مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال، توسط استودیو Visual Concepts توسعه یافته و توسط 2K  Sportsمنتشر خواهد شد. سری NBA 2K در طول دو دهه گذشته، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌اند و موفق شده‌اند تا تجربه‌ای به مراتب واقعی‌تر در شبیه سازی یک ورزش را برای مخاطبان به ارمغان بیاورند،‌ سری NBA 2K را شاید بتوان پرچم‌دار شبیه‌سازهای ورزشی در رشته بسکتبال دانست، این سری با وجود حضور رقیب قدرتمندی مثل NBA Live، هرساله موفق می‌شود تا به عنوان بهترین شبیه‌ساز ورزش بسکتبال قد علم کرده و با توجه دقیق به جزئیات فنی این ورزش زیبا،‌ پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته باشد. و این روند و سیر دوست‌داشتنی که هرساله نسخه‌ای بهتر از سری را برایمان به ارمغان می‌آورد، باعث شده تا با معرفی شده هر نسخه از سری NBA 2K، هیجان زده شده و خودمان را برای تجربه فصل جدیدی از رقابت‌های NBA آماده کنیم. رقابت‌هایی که به بهترین نحو ممکن در سری بازی‌های NBA 2K به نمایش درآمده و لمس می‌شوند.سری NBA 2K با رویکرد متفاوت و نگاهی کاملاً حرفه‌ای به مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال (NBA)، نه تنها از رقیب دیرینه‌اش فاصله گرفته و جنبه متفاوتی از مسابقات بسکتبال را مورد نظر قرار داده است، بلکه با ایجاد بخش چند نفره Neighborhood سعی دارد تا با نزدیک‌تر کردن روابط انسانی، تجربه‌ای بسیار دقیق و حقیقی از زندگی در نقش یک ورزشکار حرفه‌ای در رشته بسکتبال را شبیه سازی کند و شما را در نق یک ستاره واقعی قرار دهد. چنین رویکردی در زمان توسعه یک بازی بدون شک، باعث می‌شود که عنوان منتشر شده، نه تنها شبیه سازی قابل قبول از ورزش مورد نظر باشد و از نگاه متخصصان عنوانی کامل تلقی شود، بلکه با پرداخت حرفه‌ای به جزئیات، می‌تواند مخاطبین کاملاً حرفه‌ای و حتی ورزشکاران حقیقی را به خود جلب کند. این موضوع در مواردی باعث شده که عناوین سری NBA 2K کمی سخت‌تر از بازی رقیب به نظر برسند. با این حال اما تکیه بیشتر بازی NBA 2K19 بر توانایی‌های فردی بازیبار و علم  و تجربه او نسبت به تاکتیک‌های ورزشی، باعث می‌شود که مخاطبین حرفه‌ای بسیار راضی باشند و مخاطبین تازه‌کار، علاوه بر لذت بردن از یک شبیه سازی بسکتبال، عناصر اصلی و تاثیرگذار این ورزش را به خوبی درک کرده و در کنار سرگرم شدن، با اصول اصلی این ورزش آشنا شوند. بدین ترتیب، NBA 2K علاوه بر جلب رضایت حرفه‌ای‌ها، می‌تواند کلاس درسی برای تازه‌کارهای رشته بسکتبال هم باشد.

استودیو Visual Concepts با استفاده از سیستم Takeover و همچنین استفاده از 7 تیپ کلی بازیکن، موفق شده تا در بازی NBA 2K19 بازیکنانی به مراتب منحصر به فرد‌، که هریک توانایی‌های شخصی خاصی را در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارند، خلق کند. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر استفاده از توانایی‌های منحصر به فرد هر بازیکن در یک مسابقه، با فعال کردن سیستم Takeover برای مدتی کوتاه، دقت و توانایی‌های آنان را هم افزایش دهید. بیشتر شدن تعداد تیپ‌های کلی بازیکنان نسبت به نسخه‌ سال گذشته و همچنین استفاده از سیستم Takeover به صورت تیمی در بازی NBA 2K19 را می‌توان یکی از مهم‌ترین تغییرات سازندگان در این بازی به شمار آورد.توسعه دهندگان بازی همچنین با بهبود هوش مصنوعی و استفاده از هوشی که در مقابل نوع بازی‌کردن شما واکنش نشان می‌دهد، سعی در ایجاد چالش‌های بیشتر در بازی و همچنین ایجاد تعادل در میان بازیبازها و هوش مصنوعی دارند. به این ترتیب رسیدن به پیروزی در نسخه جدید بازی، تلاش بیشتری را طلب می‌کند و حتی بیشتر از قبل به توانای‌هایی شما در استفاده درست از ویژگی‌های فردی بازیکنان و ویژگی‌های کلی تیم‌تان وابسته خواهد بود.

بازی NBA 2K19، برای نزدیک شدن به تجربه حقیقی مسابقات بسکتبال، با طراحی یک سیستم گیم‌پلی پیچیده، سعی دارد تا همه جوانب ورزش بسکتبال را شبیه سازی کند و از رساندن کمک‌ به بازی‌کنان خودداری کند. به این ترتیب، در این بازی خبری از کمک‌ رساندن برای ارسال پاس بهتر و یا نشان دادن سطح قدرت شوت مورد نیاز برای امتیازگیری نیستیم و همه چیز به تصمیم و تجربه اندوخته خودمان از ورزش بسکتبال بستگی خواهد داشت. با این حال اما سازندگان با طراحی دقیق بخش آموزشی، راه را برای تازه‌کارها هم هموار کرده‌اند. تا مخاطبی از هر دو دسته را به سمت بازی جدیدتان دعوت کنند. بازی NBA 2K19 در تاریخ  20 شهریور 1397 (11 سپتامبر 2018) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان،‌ نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب ها : NBA 2k19
مشخصات بازی
ویژگی خاص نیازمند به اتصال به اینترنت برای دانلود اولیه نیازمند به میکرو SD
نام بازی NBA 2K19
سبک ورزشی
تعداد بازیکن 1 الی 10 نفر
مالتی پلیر - آنلاین 2-10 نفر
سازنده 2K Sports
ناشر 2K Games
تاریخ عرضه 11 سپتامبر 2018
درجه بندی سنی برای تمام‌ سنین

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.