Sniper Elite 4 - Xbox One بازی

خرید بازی Sniper Elite 4 | نسخه ایکس باکس وان

مدل کالا: Xbox One
موجودی: ناموجود
-+
قیمت : 250,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

بازی Sniper Elite 4 یک بازی شوتر تاکتیکی سوم شخص است که توسط کمپانی Rebellion Developments ساخته و به عنوان دنباله بازی Sniper Elite 3 در تاریخ 14 فوریه 2017 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه شد.
گیم پلی

بازی Sniper Elite یک بازی شوتر تاکتیکی سوم شخص با المان‌های مخفی کاری است. هنگامی که گیمر دشمن را با سلاح دورزن خود از پا در می‌آورد، سیستم X-ray kill cam فعال می‌شود و دوربین در نمایی سینماتیک، گلوله را دنبال کرده و اثر آن را بر اعضا و جوارح هدف نشان می‌دهد. این سیستم شامل کشتن به وسیله انفجار و سلاح سرد نیز می‌شود.

هوش مصنوعی بازی بهبود یافته و دشمن نسبت به اعمال گیمر واکنش بهتری نشان می‌دهد. هنگامی که یکی از نیروهای دشمن کشته می‌شود، دیگر دشمنان به دنبال گیمر خواهند گشت. گیمر در بازی دارای یک دوربین است که با آن می‌تواند نیروهای دشمن و تجهیزات آن‌ها را بررسی کند. بعضی از دشمنان بازی دارای درجه افسر هستند و کشتن آن‌ها در ابتدای هر مرحله باعث عقب نشینی دشمن و در آخر هر مرحله باعث افزایش سختی بازی می‌شود. گیمر می‌تواند با استفاده از جسد دشمن، تله‌های مختلف بگذارد. بازی دارای مراحل شبانه نیز هست و گیمر می‌تواند با از بین بردن منابع نور، مخفی بماند.
مپ‌های بازی بسیار بزرگ‌تر از بازی Sniper Elite III هستند و گیم پلی بازی آزادی عمل بیشتری ارائه می‌دهد. همچنین، مپ‌های بازی دارای ارتفاع و سطوح غیر هموار هستند. سیستم حرکت بازی اجازه می‌دهد تا گیمر از ارتفاعات مختلف بالا رفته یا آویزان شود. همچنین در بازی مراحل چند نفره تیمی و رقابتی وجود دارد.

برچسب ها : بازی Xbox
مشخصات بازی
نام بازی Sniper Elite 4
سبک شوتر
تعداد بازیکن 1-12 نفر
مالتی پلیر - آنلاین 2 الی 12 نفر آنلاین
سازنده Rebellion Developments
ناشر Rebellion Developments
تاریخ عرضه 14 فوریه 2017
درجه بندی سنی بالای 17 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.