خرید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild | نسخه نینتندو سوییچ

مدل کالا: Switch Games
موجودی: در انبار
-+
قیمت : 660,000 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی اکشن ماجرایی است که توسط نینتندو برای کنسول‌های Nintendo Switch و Wii U ساخته شده است. این نوزدهمین عنوان در سری The Legend of Zelda است. داستان این بازی در سرزمین Hyrule رخ می‌دهد و ماجرای قهرمان دچار فراموشی بازی، لینک را تعریف می‌کند که از خوابی 100 ساله بیدار شده و صدایی او را به سمت مبارزه با Calamity Ganon هدایت می‌کند.


گیم پلی بازی با فرمول قدیمی و متعارف این سری متفاوت است و شامل یک موتور فیزک با جزئیات، تصاویر HD، صداپیشگی و بازی کردن تمام دخمه‌های بازی به دلخواه است. بازی ابتدا در سال 2013 برای کنسول Wii U معرفی شد و قرار بود که در سال 2015 عرضه شود، اما دو بار با تأخیر مواجه شد. این بازی به صورت رسمی، روز 3 مارس، به عنوان بازی زمان عرضه کنسول Nintendo Switch عرضه شده و آخرین بازی کنسول Wii U خواهد بود.


گیم پلی
بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild با دیگر عناوین این سری تفاوت دارد و شامل یک دنیای 12 برابر بزرگ‌تر از بازی Twilight Princess با تمرکز کمتر بر ورود و خروج به مناطق بازی است. همانند اولین بازی The Legend of Zelda، گیمر در آغاز بازی، کمترین مقدار آموزش را دریافت می‌کند و می‌تواند آزادانه به بازی بپردازد.
بازیکنان لینک را کنترل می‌کنند که می‌تواند از هر سطحی بالا برود و آیتم‌های متفاوتی چون اسلحه، سپر و لباس پیدا می‌کند و می‌تواند غذا خریده یا تهیه کند و با آن، جان خود را بازیابد. پس از استفاده مداوم، اسلحه خراب می‌شوند اما هر کدام، چندین استفاده دارند. برای مثال، شاخه درخت‌ها برای روشن کردن آتش و سپر‌ها به عنوان تخته اسنوبورد قابل استفاده هستند. در طول بازی، لینک گجتی به نام لوح Sheikah را پیدا می‌کند که به بازیکن یک نقشه داده و به او اجازه می‌دهد تا مسیر خود را مشخص کرده و مشخصات دشمنان را به دست بیاورد. با پیدا کردن سنگ‌های گوناگون، این لوح قابل آپگرید و مجهز شدن به قابلیت‌هایی چون ساخت بمب، کنترلر اشیا مغناطیسی و توقف زمان است. با استفاده از quest Log، گیمر می‌توانند روند انجام مأموریت‌های اصلی و جانبی را پیگیری کند که در بازی با نام adventure log شناخته می‌شود. اگر گیمر اعمال خاصی را در بازی انجام دهد، می‌تواند پایان بندی ثانویه بازی را مشاهده کند.


بازی از amiibo پشتیبانی می‌کند که تأثیر زیادی در گیم پلی دارد. برای مثال، آمیبو Wolf Link، کاراکتر Wolf Link را در بازی احضار کرده که به لینک در مبارزات کمک می‌کند و اگر گیمر Twilight Princess HD را بازی کرده باشد، مشخصات آن را به Breath of the Wild منتقل می‌کند.


مشخصات بازی
نام بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild
سبک اکشن ماجرایی
تعداد بازیکن 1
سازنده Nintendo
ناشر Nintendo
تاریخ عرضه 3 مارس 2017
درجه بندی سنی بالای 12 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.